28. února 2018 • 08:00

Plíšková v Acapulku skončila na hráčce ze třetí stovky. Nadal se odhlásil

Autor: ,
Reklama
Kristýna Plíšková
TOP VIDEA
Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem
Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kristýna Plíšková skončila na tenisovém turnaji v Acapulku v prvním kole. Mexická hráčka z třetí stovky žebříčku Renata Zarazuaová ji porazila 6:3, 6:4. Druhý hráč světového žebříčku Rafael Nadal se z tuzrnaje  odhlásil. Jedenatřicetiletý španělský tenista si obnovil zranění kyčle z lednového Australian Open, kvůli němuž musel na grandslamu v Melbourne vzdát čtvrtfinálový zápas s Chorvatem Marinem Čiličem.REKLAMA
digi tv

Plíšková v úvodním setu dvakrát přišla o servis, v druhé sadě po dalším brejku dvacetileté domácí držitelky divoké karty prohrávala 2:4. Pak sice dvakrát získala soupeřčino podání, ale Zarazuová jí to pokaždé oplatila.

Pětadvacetiletá Plíšková, která je v pořadí dvouhry WTA na 77. místě, dokázala naposledy vyhrát zápas v hlavní soutěži na počátku ledna v Šen-čenu.

Z mužské části turnaje v Acapulku se odhlásil Rafael Nadal. Španělský tenista si obnovil zranění kyčle z Australian Open.

Na úterním tréninku v Mexiku Nadal náhle ucítil v noze ostrou bolest. Po poradě s lékaři se pak z turnaje odhlásil. "Řekli mi, že s tím nemohu hrát, bez ohledu na to, jestli to bolí nebo ne. Z mého pohledu to není tak vážné jako na Australin Open, ale doktoři tvrdí, že je tam riziko, že se to zhorší," uvedl.

V pavouku dvouhry nahradil nejvýše nasazeného Nadala Japonec Taro Daniel a v úvodním kole podlehl ve třech setech Felicianu Lópezovi ze Španělska.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze