České bitvy se smutným koncem. V Miami dohrály Siniaková i Kristýna Plíšková | iSport.cz
20. března 2018 • 22:07

České bitvy se smutným koncem. V Miami dohrály Siniaková i Kristýna Plíšková

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Kvitová v Melbourne končí, Bartyová ji pokořila ve dvou setech Kvitová v Melbourne končí, Bartyová ji pokořila ve dvou setech
Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec Kdo vlastně byl Kobe Bryant? Superhvězda, objevitel, mentor – a hlavně otec
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kateřina Siniaková ani Kristýna Plíšková nedotáhly nadějně rozehrané zápasy k vítězství a na elitním tenisovém turnaji v Miami vypadly v prvním kole. Siniaková po tříhodinovém boji prohrála se Švédkou Johannou Larssonovou 6:4, 6:7 a 5:7, sestra světové šestky Karolíny Kristýna odpadla v závěru utkání s Aljaksandrou Sasnovičovou z Běloruska a podlehla jí 6:1, 6:7, 5:7.Siniaková měla ve vyčerpávající bitvě, trvající tři hodiny a šest minut, blízko k postupu. Ve druhém setu jí několikrát chyběly jen dva míčky, ale ztratila set v tie-breaku. V rozhodující sadě ještě dotáhla ztrátu 2:5 a odvrátila dva mečboly, třetí už ne a počtvrté skončila na Floridě hned v úvodním kole.

Kristýna Plíšková vedla 6:1, 5:3 a v dalším gamu podávala na postup. Ve třetí sadě ještě česká tenistka byla ve vedení 4:1, ani ona však závěr nezvládla. V něm si třikrát v řadě prohrála servis a po dvou hodinách hry v miamském vedru skončila.

Na elitním turnaji kategorie Premier Mandatory se představí ještě čtyři české tenistky: nasazené Karolína Plíšková, Petra Kvitová a Barbora Strýcová a také Markéta Vondroušová.

Dvouhra - 1. kolo:

Sasnovičová (Běl.) - Kristýna Plíšková (ČR) 1:6, 7:6 (7:5), 7:5.
Larssonová (Švéd.) - Siniaková (ČR) 4:6, 7:6 (7:5), 7:5,
McHaleová (USA) - Kanepiová (Est.) 1:3 skreč,
Tomljanovicová (Austr.) - Curenková (Ukr.) 3:6, 6:4, 7:5,
Haddadová Maiaová (Braz.) - Watsonová (Brit.) 7:6 (7:3), 6:2.

 

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud