28. března 2022 • 15:20

Výstřihy i tenisového Oscara zastínil skandál. „Otec Williams“ fackoval

Autor: jj
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Pardubice - Sparta 1:2. Krejčí rozhodl drama. Odvolaný vyrovnávací gól v závěru
Liga mistrů nadosah! Historická sezona, jak funguje koeficient?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byl to pěkný forhend zahraný otevřenou dlaní, který jakoby se hodil k tenisovému tématu, jež prostupovalo udílení filmových Oscarů. A nakonec i k rodině sester Williamsových, jejichž kariéry nejsou prosté hrubozrnných výlevů. Slavný herec Will Smith, filmový představitel jejich otce Richarda ve snímku Král Richard: Zrození šampiónek, nafackoval moderátorovi slavnostního večera. A pak převzal cenu za nejlepší mužský výkon v hlavní roli.Serena a Venus Williamsovy se v neděli předvedly na červeném koberci s hodně hlubokými výstřihy, dokonce dostaly i čas na pódiu, když na začátek večera uvedly klip zpěvačky Beyoncé, který natočila na jejich kurtu v drsném Comptonu, kde se z nich rodily hvězdy.

Bylo evidentní, jak se celá rodina Williamsových těší z účasti na filmovém svátku. „Wimbledon můžete vyhrát vždycky. Ale kolikrát se vám poštěstí dostat Oscara?“ prohodila Serena.

Snímek Král Richard měl šest nominací, jak ale běžel večer, jeden mečbol za druhým zůstával nevyužitý. Příběh o umanutém otci, jenž sám vyrůstal v padesátých letech v rasistické Lousianě a rozhodl se, že pro své dcery chce mnohem lepší život a naplní svůj plán díky tenisu, je oceňovaným sportovním dramatem. Podle kritiků vůbec nejlepším tenisovým filmem dějin.

Skandál na Oscarech! Will Smith napadl Chrise Rocka! Bránil nemocnou manželku
Video se připravuje ...

Ačkoliv byl snímek dotočený již před dlouhou dobu, zdálo se, že Will Smith z role Richarda Williamse, jenž kolikrát svým neomaleným chováním šokoval tenisový svět, ještě nevystoupil.

Když se moderátor večera Chris Rock, komik s velmi štiplavým humorem, slovně otřel o jeho ženu Jady Pinkettovou Smithovou, neudržel se. Rock prohlásil, že se Pinkettová Smithová těší na roli v pokračování filmu o vojačce G. I. Jane, neboť má také velmi krátké vlasy. Smithova manželka však trpí alopecií, což je nemoc způsobující vypadávání vlasů a ochlupení.

Smith v tu chvíli vstal ze svého místa v první řadě sálu Dolby Theatre, nakráčel na pódium a moderátorovi vytknul pořádnou facku. Vrátil se na židli, z níž pak ještě dvakrát zakřičel: „Neber si moji manželku do své zas… huby.“

Byla to dramatická předehra k jednomu z největších úspěchů třiapadesátiletého herce. O pár desítek minut později se totiž na pódium vrátil a poprvé v životě převzal sošku Oscara. Richarda Williamse ztvárnil tak věrně, že byl oceněný za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli.

Při děkovací řeči se herec rozplakal, pak jakoby omluvně vysvětlil. „I Richard Williams byl urputným ochráncem svojí rodiny...“

Moderátor Chris Rock se ho nechystá žalovat, policie se tudíž případem nebude zabývat.

Sestry Williamsovy dorazily na Oscary vybavené mohutnými výstřihy
Sestry Williamsovy dorazily na Oscary vybavené mohutnými výstřihy

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud