4. března 2010 • 08:19

Zakopalová si v Monterrey zahraje čtvrtfinále, Benešová končí

Autor:
Klára Zakopalová
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Česká tenistka Klára Zakopalová si na turnaji v mexickém Monterrey zahraje čtvrtfinále. V druhém kole porazila Rakušanku Patricii Mayrovou 6:4 a 6:3. Naopak Iveta Benešová v téže fázi soutěže skončila po prohře 1:6 a 2:6 s Anastasií Sevastovovou z Lotyšska.Osmadvacetiletá Zakopalová zdolala soupeřku za hodinu a devět minut.


REKLAMA
digi tv

O postup do semifinále se utká s třetí nasazenou Anastasií Pavljučenkovovou z Ruska.V Monterrey původně startovalo šest českých tenistek.

Vedle Zakopalové postoupila do druhého kola jen Benešová, avšak na přemožitelku nasazené jedničky Jeleny Jankovičové nestačila.V utkání s devatenáctiletou Lotyškou Sevastovovou uhrála z prvních 20 míčů jen jediný, a i když se poté vzchopila, na zvrat neměla šanci. Pětkrát ztratila podání a za 47 minut hladce prohrála.


Dvouhra - 2. kolo:
Zakopalová (ČR) - Mayrová (Rak.) 6:4, 6:3,
Pavljučenkovová (3-Rus.) - Hercogová (Slovin.) 6:2, 6:3,
Cornetová (Fr.) - Wozniaková (7-Kan.) 6:2, 6:3,
Sevastovová (Lot.) - Benešová (ČR) 6:1, 6:2,

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze