8. března 2010 • 07:58

České tenistky vyhrály čtyřhru v Monterrey

Autor:
Ilustrační foto
TOP VIDEA
Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné Rozhodčí od videa při derby Sparta - Slavia: Všechny situace byly jasné
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistky Iveta Benešová s Barborou Záhlavovou-Strýcovou vyhrály deblový titul v Monterrey. Ve finále udolaly nejvýše nasazený německo-americký pár Anna-Lena Grönefeldová, Vania Kingová po setech 3:6, 6:4 a 10:8.


REKLAMA
digi tv

Ve dvouhře se z prvenství radovala Ruska Anastasia Pavljučenkovová.

Českému páru se na úvod letošní sezony velmi daří a už si připsal na své konto druhý turnajový titul. Ten první získal před měsícem v Paříži, když do finále jejich soupeřky kvůli zranění ani nenastoupily. Loni společně vyhrály také v Lucemburku, první titul získaly v roce 2008 ve Stockholmu.

Finále dvouhry se zpočátku vyvíjelo lépe pro Slovenku Danielu Hantuchovou, která získala první set v poměru 6:1. Od té doby však osmnáctiletá Ruska zpřesnila podání a své soupeřce už povolila jen jednu hru. Díky svému premiérovému turnajovému vítězství patří bývalé nejlepší juniorce světa v žebříčku již 25. příčka.

Dvouhra - finále:
Pavljučenkovová (3-Rus.) - Hantuchová (2-SR) 1:6, 6:1, 6:0.
Čtyřhra - finále:
Benešová, Záhlavová-Strýcová (2-ČR) - Grönefeldová, Kingová (1-Něm./USA) 3:6, 6:4, 10:8.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, tenis, monterrey
 Klasická verze
Mobilní verze