Růžička nevzal šest hráčů, které chtěli fanoušci | iSport.cz
30. prosince 2009 • 16:11

Růžička nevzal šest hráčů, které chtěli fanoušci

Autor: spo, pj
TOP VIDEA
Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy
Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1 Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hned šest hokejistů, kteří se podle čtenářů deníku Sport měli objevit v olympijské nominaci, trenér Vladimír Růžička do Vancouveru nevezme. Kdo mezi ně například patří? Jiří Hudler, Jaroslav Špaček či Václav Prospal.Fanoušci nedávno zvolili nominaci, která by dle jejich názoru měla být nejlepší. Do branky chtěli Tomáše Vokouna, v obraně jako šéfa Tomáše Kaberleho a do útoku jednoznačně Jaromíra Jágra.

V tomto je trenér Vladimír Růžička poslechl. „Za názor čtenářů děkuji. Ale sestavu si udělám podle sebe,“ vzkázal.

Jak pravil, tak činil. A hned v šesti případech fanouškům nevyhověl. „Budu to já, kdo za tým ponese největší zodpovědnost,“ vysvětlil.

Nominaci čtenářů najdete zde »

Růžičkovu nominaci čtěte zde »

V nominaci brankářů jste se vy, fanoušci, a kouč Růžička shodli. Do Vancouveru poletí Vokoun, Pavelec a Štěpánek.

V obranné fázi nastala jedna velká změna. Místo ohlášených sedmi obránců nakonec Růžička vezme obránců osm. A útočníků v tom případě pouze dvanáct.

Tak koho jsi tam napsal? Vladimír Růžička (uprostřed) s prezidentem hokejového svazu Králem (vpravo)Tak koho jsi tam napsal? Vladimír Růžička (uprostřed) s prezidentem hokejového svazu Králem (vpravo)Foto Jaroslav Legner (Sport)

Na olympiádu se ze čtenářské nominace nepodívá Hamrlík a Špaček. Místo nich jedou Polák, Blaťák a Hejda.

Z útočníků se do Růžičkovo výběru nevešli Hejduk, Prospal, Kotalík a Hudler. A raději ukázal na Fleischmanna, Rolinka a Vašíčka.

OBRÁNCI

Koho čtenáři chtěli: Hamrlík, Špaček
Místo nich jsou: Polák, Blaťák, Hejda

ÚTOČNÍCI

Koho čtenáři chtěli: Hejduk, Prospal, Kotalík, Hudler
Místo nich jsou: Fleischmann, Rolinek, Vašíček

Vladimír Růžička se svou nominací na olympiádu
Vladimír Růžička se svou nominací na olympiádu

 
Články odjinud


Články odjinud