25. listopadu 2010 • 10:35

VIDEO: Fanoušek ukázal Messimu prostředníček!

Autor: jon
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Znovu zářil, znovu dal gól. Lionel Messi táhl Barcelonu k výhře 3:0 s Panathinaikosem Atény. Na horké řecké půdě však čelil kuriózní situaci. Domácí fanoušek vběhl na hřiště a katalánské hvězdě ukázal prostředníček!Fanoušek vběhl na hřiště a ukázal Messimu prostředníček.
Video se připravuje ...

Takový obrázek fotbalové zápasy občas nabízí. Fanoušek vtrhne na hrací plochu, běhá po trávníku a užívá si své chvíle slávy, než ho zpacifikují pořadatelé. Zkrátka existují lidé, kteří touží být středem pozornosti.

Excentrický divák tentokrát vběhl na trávník během druhého poločasu utkání Ligy mistrů mezi Panathinaikosem Atény a Barcelonou. Domácí příznivec si to namířil rovnou k nejlepšímu fotbalistovi světa!

Chyťte si mě! Bláznivý fanoušek vběhl na trávník při utkání Panathinaikosu s Barcelonou Chyťte si mě! Bláznivý fanoušek vběhl na trávník při utkání Panathinaikosu s BarcelonouFoto Reuters

Na Messiho cosi křičel, divoce gestikuloval. Pak mu ukázal prostředníček, gesto známé po celém světě. Messi jen nevěřícně sledoval, jak bláznivého fanouška nahání po hřišti ochranka.

Samotné utkání Barcelona s přehledem ovládla. Na řecké půdě bez problémů zvítězila 3:0 a zajistila si postup do osmifinále.

Messi vstřelil druhou branku a připsal si už šestou trefu v letošní Lize mistrů. Nepolapitelný Argentinec se s ostatními spoluhráči může v klidu připravovat na pondělní El Clásico, napjatě očekávaný vrchol podzimu španělské ligy mezi Realem Madrid a Barcelonou.

Články odjinud


Články odjinud