Projekt Y

16. března 2020 • 19:00

OKTAGON PROJEKT Y - 20. díl: Sexy vítězka ze show bojovnic Hašková má přítele díky vodě

Autor: pet
###BLOK-TOP-VIDEA###

Natřela to všem kráska, které pomohla láska. Vítězka bojové reality show ze světa MMA Ivy Hašková (19) v posledním díle PROJEKTU Y poodhalila předvečer finálové bitvy.V ní přejela Evu Borodáčovou (30), kterou tvrdým knockoutem poslala k zemi v prvním kole a slavila vydřené vítězství. Ivy byl velkou oporou její přítel, kterého poznala na tréninku díky natáčení.

„Touhle dobou máme rok výročí. Tenkrát jsem netušila, jak s ním mluvit. Nevěděla jsem, jestli je zadaný, nebo ne. Přišla jsem tam a zeptala se, zda někdo nemá láhev vody,“ popisovala Ivy krátce před duelem.

„Jenže pak jí láhev podalo sto lidí a já si jen řekl, aha, tak jsem to prošvihl,“ smál se její partner, s nímž už Ivy bydlí. „Hodila sem do sebe asi litr na ex a pak se zeptala, jestli nemá ještě někdo, a vzala si jeho flašku. A pak jsme spolu šli na večeři,“ smála se Hašková.

Ivy Hašková by jednou mohla být nakladatelkou, teď by ale chtěla naložit svým soupeřkám v nové reality show PROJEKT Y
Ivy Hašková by jednou mohla být nakladatelkou, teď by ale chtěla naložit svým soupeřkám v nové reality show PROJEKT Y

 

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud