VIP Sport

Tragédie

11. února 2019 • 15:04

Tragédie dalšího německého šampiona (†30). Veslařovi se také stalo osudným lyžování

Autor: ,

Pět let po tragické nehodě, která zásadně poznamenala život sedminásobného mistra světa ve formuli 1 Michaela Schumachera, v Německu vstřebávají další smutnou zprávu. Třicetiletý německý veslař a olympijský vítěz Maximilian Reinelt při lyžování zemřel.Zprávu o Reneltově nedělním úmrtí ve Svatém Mořici přinesl bez bližších podrobností německý veslařský svaz. Zatímco Schumacherse zranil na sjezdovkách mimo vyznačenou trasu po pádu přes kámen a kolem jeho zdravotního stavu panuje spousta nejasností a dohadů, osudový moment pro veslařského šampiona měl podle německých médií přijít na běžkách poblíž olympijského můstku ve švýcarském zimním středisku, kde Reinelt zkolaboval a okamžitě přivolaní záchranáři bojovali o jeho život marně.

Reinelt byl od roku 2010 členem osmy, s níž kromě zlata z her v Londýně 2012 vybojoval i dva tituly mistra světa a čtyři evropské primáty. Po stříbru na OH 2016 v Riu de Janeiro ukončil kariéru a věnoval se lékařství, které během závodění vystudoval.

Maximilian Reinelt (vlevo) s olympijským stříbrem z Ria
Maximilian Reinelt (vlevo) s olympijským stříbrem z Ria

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud