VIP Sport

21. října 2013 • 18:15

Ochrnutý motorkář Šembera má na ruce Ježíše a Pannu Marii: Boží tetování!

Autor: pv

Tetování má na těle hodně, ale tohle rozhodně nepřehlédnete! Ochrnutý brněnský motorkář Lukáš Šembera (21) si nechal na levou paži vrobit nové. Vyrbal si Pannu Marii a Ježíše jako symbol, kterým vyjadřuje věrnost rodiny.A proč si nechal na ruku vytetovat křesťanské ikony? „Panna Maria je symbolem čistoty a života. A s Ježíšem to je dohromady věrnost rodině,“ vysvětlil Lukáš, kterému předlohu pro »kérku« vytvořil kamarád malíř.

„Je to umělecké dílo,“ řekl Šembera, jenž u tatéra trpěl tři hodiny. „Bylo to nepříjemný, ale dalo se to vydržet,“ usmál se bývalý jezdec MS silničních motocyklů.

Tohle určitě není jeho poslední dílo na těle. „Plánuji si nechat udělat anděly, jak šplhají do nebe a padají. A pak se opět šplhají zpět. Tak jako já,“ svěřil se Lukáš.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud