VIP Sport

Ivana Jakoubková
11. listopadu 2014 • 10:26

Tenisové krásky se předvádí. Serena vyvalila prsa, Caroline bílé tělo!

Tenisové krasavice mají co předvádět. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Jsou kámošky jak hrom. Tenistka Serena Williamsová si začala rozumět s Carolinou Wozniackou a teď bez sebe nedají ani ránu. Minulý víkend Američanka podporovala blonďatou Dánku na maratonu v New Yorku. Nyní si spolu užívají radovánek u moře.Serena se na Instagramu pochlubila fotkou svého bujného poprsí, které vyvolalo mezi fanoušky velký ohlas. Sexy chtěla být i Caroline, ale se svým bílým neopáleným tělem a menším hrudníkem nemohla se Serenou soutěžit.

Jestli Williamsovou mohla Wozniacká v něčem porazit, tak v běhu. Společně se zúčastnily během dovolené triatlonového závodu a Dánka byla lepší. „Já mám na běhání moc velký zadek,“ vtipkovala Serena.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze