VIP Sport

24. listopadu 2014 • 14:10

Plekanec: S mámou na ledě po 30 letech! Výlet se syny si užila i paní Sekáčová

Maminky Tomáše Plekance (nahoře uprostřed) i Jiřího Sekáče (vlevo) si užily trip po hřištích soupeře, v Bostonu se fotily se syny přímo na ledě ###BLOK-TOP-VIDEA###

Je jeho nejvěrnější fanynkou. V Česku ponocuje a kouká na všechny zápasy Montrealu. Teď maminka hokejisty Tomáše Plekance (32) zažila něco speciálního – syn ji vzal při tréninku v NHL přímo na led!Je to možná 30 roků, co Květa Plekancová stála se svým potomkem na jednom kluzišti. Když v 80. letech dělal malý Tomík první bruslařské pokusy na kladenském rybníku, držela ho, aby nespadl.

Teď to byl on, kdo nabídl mamince své rámě, aby sebou v Boston Garden neřízla o led. Paní Plekancová totiž v rámci akce pořádané klubem vyrazila s ostatními matkami Tomášových spoluhráčů na trip – sérii zápasů na hřištích soupeřů.

„Když za mnou přiletí do Montrealu, tak chodí na všechny zápasy. Ale tohle pro ni byla premiéra,“ řekl Blesku Plekanec.

Výlet po New Yorku

A součástí výletu byla i návštěva sobotního tréninku Canadiens před utkáním v Bostonu, na němž se matky se slavnými syny fotily přímo na ledě. Večer pak Květa z VIP tribuny sledovala, jak její Tomáš gólem a asistencí zařídil výhru Montrealu 2:0.

Další den si užila i utkání v New Yorku proti Rangers. „Jako dítě mě mamka každé ráno v 5 hodin vozila na tréninky a teď mám za sebou 700 zápasů v NHL za Montreal. Klub tuhle akci pořádá i jako projev díků a myslím, že si to užila. Navíc si prohlédla Boston i New York, takže to vyšlo skvěle,“ dodal »Pleky«.

Loni pořádal Montreal stejnou akci i pro otce. Bohužel, Tomášův tatínek už se zúčastnit nemohl. Krátce před startem sezony zemřel.

VIDEO | Podívejte se, jak matky se syny vystupují z letadla v Bostonu

Ça commence! Le voyage mère et fils! / mother & son trip underway!

Video zveřejněné uživatelem Canadiens de Montréal (@canadiensmtl),Lis 11, 2014 at 12:23 PST

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud