VIP Sport

30. března 2015 • 20:02

Tenistka Vaidišová letí žebříčkem a má nový cíl: Chce se stát studentkou!

Autor:
Česká tenistka Nicole Vaidišová uvažuje o tom, že začne studovat psychologiii ###BLOK-TOP-VIDEA###

Bere to tak nějak pozpátku. Nejprve dosáhla kariérního vrcholu v zaměstnání, pak si zkusila bleskové manželství a teď chce tenistka Nicole Vaidišová (25)... studovat! A pozor, pověstnou rebelku láká psychologie!To je gól! Ona, proslulá lamačka raket a na kurtu uzlíček nervů, možná jednou bude dávat rady psychicky labilním jedincům... 

„Ano, chci studovat psychologii, láká mě to,“ přiznala v rozhovoru pro ESPN. Bere to vážně, už chodila na různé kurzy. „V tenisu se nám všem toho spousta honí hlavou. A pro mě je zajímavé se na to podívat i z lékařského hlediska, jak to vše funguje,“ prozradila.

Bývalá světová sedmička se po čtyřech a půl letech vrátila na podzim k tenisu, mezitím zvládla krátké manželství s Radkem Štěpánkem a podstoupila dvě operace ramene. „Ta první v Americe se nepovedla, druhou jsem proto absolvovala v Česku,“ řekla americkému sportovnímu kanálu.

Minulý týden zaujala na velkém turnaji v Miami. A mimochodem, zase roztřískala raketu... „Jsem furt stejná. Nikdy nebudu hráčka, která by nebyla emotivní a měla nadhled nad zápasy,“ přiznala pro deník Sport.

Ideální předpoklady pro psycholožku! Bude jednou kolegyní bývalé tenistky Heleny Sukové, která psychologii vystudovala a pracuje u primáře Jana Cimického?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze