VIP Sport

4. července 2015 • 04:59

Šokující pár?! Tenistka Kristýna Plíšková prý randí s brankářem Neuvirthem

Autor:
Kristýna Plíšková se dost možná zapletla s hokejovým brankářem Michalem Neuvirthem ###BLOK-TOP-VIDEA###

Hraje životní grandslam. A navíc prý našla lásku. Kristýně Plíškové (23) ve Wimbledonu fandí hokejový brankář Michal Neuvirth (27). Máme nový sportovní pár?Spekulace, které se rojí v tenisovém zákulisí, jsou šokující. Důvod? Neuvirth se teprve loni v červnu na ústeckém hradě Střekov oženil s přítelkyní Monikou, se kterou chodil šest let.

„Viděla jsem Kristýnu a Michala spolu v Praze. Moc jim to slušelo,“ napsal nedávno do Blesku jeden ze čtenářů. A v Londýně zprávu, že spolu chodí, propálila jedna z českých tenistek.

„Nejsme spolu,“ tvrdil včera Blesku do telefonu Neuvirth, který hraje tenis odmalička a spoluvlastní kurty v rodném Ústí nad Labem. „Moje ségra se s Kristýnou zná. Zeptala se mě, jestli s ní chci letět na Wimbledon a já jako velký fanoušek tenisu rád přijal,“ řekl gólman.

Přiznal rozvod

Na otázku, proč se zprávy o jejich lásce množí jako hnědé fleky na travnatých kurtech v All England Clubu, ale přiznal: „Možná je to tím, že jsme se s Monikou rozešli.“

Bum, prásk, je to venku! Manželství nevydrželo ani rok. „Bohužel. Ale rozešli jsme se v dobrém, jsme dospělí lidé, neděláme si naschvály,“ ujistil Neuvirth.

Jen kamarádi?

A pak připojil: „A s Kristýnou jsme dobří kamarádi.“ Aha, takže změna! Není to jen sestra, kdo s Kristýnou kámoší, ale i Michal. Nebo je v tom něco víc? Možná se to časem dozvíme. Neuvirth každopádně v Británii zůstává. „Asi dokud bude Kristýna ve hře. Se ségrou jí fandíme, zatím vyhrává, tak to nebudeme měnit.“

Na kurtu Neuvirth očividně nosí Plíškové štěstí. Třeba to tak bude i v osobním životě...

Víte, že...
Neuvirth se ve středu na 2 roky upsal Philadelphii, kde vydělá 79 milionů korun.


 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze