VIP Sport

21. července 2015 • 21:20

Williamsová vs. Šarapovová: Žhavý souboj tenisových zadečků!

Autor: spo
###BLOK-TOP-VIDEA###

Týden poté, co Serena Williamsová na cestě za šestým wimbledonským titulem v semifinále odklidila z cesty i Mariu Šarapovovou, se obě tenistky střetly znovu. Travnatý povrch nahradil horký písek a upjatý bílý šat sexy plavky. O vítězce si udělejte obrázek sami.Na kurtu to Šarapovové proti Sereně nejde. Ruská diva nevyzrála na světovou jedničku už 11 let. Naposledy v boji o finále Wimbledonu, kdy dostala za 80 minut příděl 6:2, 6:4 a při servisu Američanky uhrála jen šestnáct míčků.

Maria Šarapovová relaxuje v Černé Hoře
Maria Šarapovová relaxuje v Černé Hoře

"Když se ona zlepšila, tak já taky," pochvalovala si hned na kurtu svůj bezchybný výkon Williamsová, která s o pět let mladší Ruskou neprohrála už sedmnáct duelů po sobě. Navíc v nich soupeřce povolila uhrát pouhé tři sety a v celkové bilanci vede 18-2.

Bídná bilance z kurtu možná zapůsobila jako motivace a Šarapovová vytáhla do boje. Krátce poté, co Serena o víkendu na svůj Instagram umístila sexy fotky z pláže, reagovala stejnou mincí. Fotky z černohorského pobřeží si s těmi od její rivalky v ničem nezadají...

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud