VIP Sport

23. července 2015 • 10:00

Mladá Boleslav odletěla do Norska bez největšího esa: Záhada kolem Baroše!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co se děje? Slavný internacionál a snajpr Milan Baroš (33) je v Mladé Boleslavi k nepotřebě? Včera vůbec neodletěl do Norska k odvetě 2. předkola Evropské ligy. Trenér Jarolím to vysvětlil tím, že svou hvězdu nechce stavět na norské umělé trávě, která by mohla škodit jeho zdravotnímu stavu.Středočeši před týdnem doma rupli s Strömsgodsetem 1:2, jsou na pokraji bleskového ostudného vyřazení a dovolí si luxus nechat doma své eso? Za této situace by byl »Bary« platný, i kdyby měl jen hučet do mančaftu, aby začal konečně hrát fotbal...

Zdravý nemocný...

Jenže s týmem není. Proč? Podle vyjádření klubu a samotného hráče je to všechno podivně zašmodrchané. „Milan je zdravotně stoprocentně v pořádku. Trenér Jarolím rozhoduje o tom, kdo pocestuje a rozhodl, že Milan nepoletí,“ uvedl včera po ránu šéf tiskové komunikace Jiří Koros.

Ani jako obří persona a morální podpora, na kterou dá celá těžce zkoušená kabina? „Měl jsem lehký zánět v achilovce. Já potřebuju trénovat a ne sedět v letadle a cestovat,“ řekl Blesku Milan Baroš krátce před polednem. „Klukům jsem samozřejmě popřál hodně štěstí a věřím, že to otočí a postoupí,“ připojil. Tak je zdravý, nebo nemocný?

Co na to sponzoři?

Před sezonou podepsal Baroš v Boleslavi kontrakt na dva roky. Podle zdrojů Blesku si vydělá 500 000 korun měsíčně tak, že 200 000 mu dává klub a 300 000 automobilka. Doháněl manko v tréninku a za pět týdnů odkopal pod koučem Karlem Jarolímem pouhý poločas a vstřelil jeden gól.

A tohle sponzorům stačí? Nebo ho snad Jarolím šetří na sobotní ligu s Libercem? „Ještě nevím, jestli nastoupím. Domluvím se s trenérem,“ pokrčil rameny Milan Baroš. Sezona mu ještě nezačala...

Útočník Milan Baroš si zahrál za Mladou Boleslav. S kapitánskou páskou dovedl tým k vítězství, gól dal po necelých dvou minutách.
Útočník Milan Baroš si zahrál za Mladou Boleslav. S kapitánskou páskou dovedl tým k vítězství, gól dal po necelých dvou minutách.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze