VIP Sport

23. září 2015 • 17:38

Je to KOČKA! Tenistka Plíšková si zahrála na modelku, hvězdy strčí do kapsy

Autor: Petr Maňas
###BLOK-TOP-VIDEA###

Že vypadla ze světové desítky? Pokud by Karolína Plíšková (23) nevyhrála už žádný zápas a sekla s tenisem, o živobytí se bát nemusí. Kariéra modelky přímo volá!



Výška 186 centimetrů. Nekonečné nohy. Pohledná tvářička a duše rebelky k tomu. Kombinace k nezaplacení! Slavnější z tenisových dvojčat Plíškových ukázala svoji krásu před objektivem Ondřeje Pýchy, v jehož ateliéru se střídá jedna celebrita za druhou.

„Ale fakt nejsem typ, který by si liboval v tom, že si hraje na modelku,“ řekla Blesku se smíchem.

Černá je její oblíbená barva, prozradila Karolína Plíšková po focení s Ondřejem Pýchou
Černá je její oblíbená barva, prozradila Karolína Plíšková po focení s Ondřejem Pýchou

Nabídku dostala už během dubnového turnaje na pražské Spartě. „Ondřej mě oslovil, zda bych s ním nechtěla udělat civilní fotky. Jeho portfolio znám, vím, že spolupracoval i s dalšími tenistkami, navíc už několikrát jsem profesionální focení zažila, tak jsme se domluvili,“ popisovala Karolína.

Koncem léta se vše upeklo a teď jsou na světě výsledky. Jaké? Parádní! „Jo, fotky se povedly, líbí se mi,“ přiznala aktuálně 11. hráčka světa. Krasotinky Šarapova či Ivanovič mají velkou konkurentku!

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud