VIP Sport

6. října 2015 • 14:35

Je nebezpečná! Devatenáctka z Dánska ulovila Ronalda?!

Autor:

Při pohledu na její sexy tělo to musí cítit každý chlap! Sexy dánská dračice zaujala i nejlepšího fotbalistu světa Cristiana Ronalda (30) a právě devatenáctiletá Maja Darving hvězdu Realu Madrid podle všeho uhranula. Pánové, vy se divíte?!Rozchod portugalského kouzelníka Ronalda s ruskou modelkou Irinou Šajk (29) sledoval celý svět. Dodnes se oficiálně neví, proč se jeden z nejsledovanějších párů planety rozpadl, co se ale ví je, že Cristiano nemůže zůstat dlouho sám. Ženy po něm šílí.

Po různých spekulacích je nejčerstvější zprávou, že si začal a mladičkou Dánkou. A možné to je, vždyť hubená sexy kočička seděla na tribuně při zápase Malmö – Real (0:2)!

Maja se byla na Ronalda povídat. V Malmö viděla Real z tribuny.Maja se byla na Ronalda povídat. V Malmö viděla Real z tribuny.

Ronaldo navíc v posledních zápasech vypadá, že se mu tak trochu třesou kolena a na fotbal se nemůže soustředit. Ve španělské lize se netrefil už ve čtyřech zápasech po sobě! To by mohlo znamenat, že se jeho myšlenky ubírají spíše do klína dánské krásky než na střílení branek. Ostatně, komu by se z ní nezamotala hlava…

Trocha odpočinku nikdy neuškodí.
Trocha odpočinku nikdy neuškodí.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze