VIP Sport

20. listopadu 2015 • 04:59

Nová zjištění o nehodě fotbalisty Limberského: Jak to bylo s jeho útěkem?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Roztřískané bentley je v servisu, brzy bude zase jako nové. Opravu už prý David Limberský (32) zaplatil. Konečný účet? O milion vyšší, než zněl prvotní odhad. Co nového Blesk o bouračce ještě zjistil?Obránce Plzně a českého nároďáku zrušil v opilosti svůj luxusní vůz v polovině září na pražském Smíchově. „Udělal jsem největší chybu svého života a dost jsem za ní zaplatil. Věřím, že jsem se poučil,“ říká s odstupem dvou měsíců Limberský, který v Plzni přišel o kapitánskou pásku a zaplatil vysokou pokutu.

Víc se k nehodě i vzhledem ke stále probíhajícímu vyšetřování vyjadřovat nemůže. Podle informací Blesku však z havárie existuje videozáznam. Z něho je prý patrné, že Limberského útěk z místa nehody, který proklamovali policisté, byl dlouhý přesně osm kroků.

Pak se údajně nyní již bývalý kapitán Viktorky sám dobrovolně zastavil a hlídka ho následně spoutala. Spoluhráčům poté tvrdil, že policistům rozhodně nevyhrožoval, jak stojí ve zprávě ze zadržení. Prý si pouze stěžoval na příliš utažená pouta, a když mu je policisté odmítli povolit, poslal je kamsi...

Příbram – Plzeň: Gól Limberského na 0:1. Slavil kontroverzně jako řidič!

Odhad škody na vozidle byl prvotně vyčíslen na půl milionu korun. Dle zjištění Blesku se ale oprava nakonec vyšplhá na téměř 1,5 milionu. A fotbalista ji už zaplatil (pojišťovna mu vzhledem k přítomnosti alkoholu v krvi nedá ani korunu).

Takže nebude trvat dlouho a Limberský se zase začne vozit v nablýskaném černém krasavci. Zatím však pouze jako pasažér. Přišel totiž o řidičák a ještě rok, možná dva bude bez něj. „Zatím má osobního profesionálního řidiče, který ho vozí na tréninky atd.“ řekl zdroj Blesku.

Nabourané luxusní vozidlo Bentley, které v opilosti řídil plzeňský obránce David Limberský
Nabourané luxusní vozidlo Bentley, které v opilosti řídil plzeňský obránce David Limberský

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze