VIP Sport

4. března 2016 • 14:50

Chlípník Ronaldo! V posteli dováděl s jinou přímo před Irinou

Autor:

Je to chlípník. Ještě když fotbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo chodil s ruskou modelkou Irinou Shaykovou, podváděl ji údajně s marockou kolegyní Amal Saberovou. „Byla jsem v jeho ložnici, kde měl velkou televizi a na zdi ještě větší fotografii Iriny. Byla to tehdy noc, na kterou nikdy nezapomenu,“ tvrdí modelka.S Amal Saberovou měl Ronaldo sex přímo před Irinou ShaykovouS Amal Saberovou měl Ronaldo sex přímo před Irinou Shaykovou

Jenže útočník měl asi jiný názor. Když se rozešel se Shaykovou, údajně kvůli svým častým nevěrám, snažila se mu Saberová dovolat, aby si milování zopakovali. „Týden po rozchodu s Irinou jsem mu volala, ale zablokoval si mě v mobilu,“ zhrzeně prozradila uražená modelka.

V současné době Ronaldo údajně radní s bulharskou Playmate roku 2006 Nikoletou Lozanovovou. Ta portugalského fotbalistu okouzlila odvážnými fotkami na Instagramu.

Nikoleta byla čtyři roky vdaná za bulharského útočníka Valerije Božinova, navíc se říká, že právě ona byla příčinou rozchodu krajana Grigora Dimitrova s ruskou tenisovou hvězdou Marií Šarapovovou.

Bulharská modelka Nikoleta Lozanovová
Bulharská modelka Nikoleta Lozanovová

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze