VIP Sport

13. září 2016 • 11:41

Šampion z US Open Wawrinka: Líbačka s mladičkou milenkou, která ho rozvedla

Autor:

Lásko, ten pohár je pro tebe! Švýcarský tenista Stanislas Wawrinka tenis (31) objal svoji mladičkou milenku, chorvatskou tenisovou krásku milenku, Donnu Vekičovou (20), a šeptal jí něžnosti do ouška. I s její pomocí právě vyhrál grandslamové US Open!Poštval na sebe veřejnost, když loni opustil manželku Ilham i pětiletou dcerku Alexii. „Chci se soustředit na tenis, zbývá mi už jen let,“zdůvodnil svůj počin. Za měsíc vyhrál grandslamovou Paříž a už to táhl se 17letou krasotinkou Vekičovou...

Ta mu je pořád po boku, i když se spolu prakticky neukazují. Teď ale bylo vše jinak. Donna, která poslední dobou herně strádá a je na hranici stovky, vypadla na pouť pouťáku v Budapešti a stihla přiletět za Stanem na finále pro proti Djokovičovi.

V první řadě jeho lóže předváděla divoké emoce, nakonec se rozplakala dojetím. „Jsi můj šampion! Jsem tak pyšná!“ říkala už rozvedenému Wawrinkovi, když ji přišel políbit.

Večer byl jen jejich, pouze oslava v baru se konat nemohla. V Americe je do něj povolen vstup až od 21 let...

Přítelkyně Stana Wawrinka po zápase nešetřila úsměvy
Přítelkyně Stana Wawrinka po zápase nešetřila úsměvy

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze