VIP Sport

27. listopadu 2016 • 09:35

Šarapovová? Zapomeňte! Sexy tenistkám vládnou Šafářová s Wozniackou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konec sezony a nuda pro fanoušky? Ani náhodou! Tenisové hvězdy nehodlají krátkou přestávku před dalším těžkým rokem rozhodně promrhat. Sociální sítě v hojné míře zásobují svými fotkami z dovolených. A nutno říct, že je to opravdu nádherná podívaná.V předchozích měsících to byla především Maria Šarapovová, která vládla tenistkám nejen na kurtech, ale i jako prvotřídní modelka. Ruská kráska však řeší svůj dopingový skandál, na kurtech se objeví nejdříve v dubnu příštího roku. A v médiích se více než její křivky řeší záležitosti spojené s trestem za užívání nepovoleného meldonia.

Mnohem větší pozornost tak poutají Karolína Plíšková, vítězka Turnaje mistryň Dominika Cibulková, světová jednička Angelique Kerberová či kanadská hvězdička Eugenie Bouchardová. Velký zájem fanoušků na sociálních sítích však sklízí především dánská tenistka Caroline Wozniacká a Lucie Šafářová!

Tak to je nádherný pohled na Caroline Wozniackou
Tak to je nádherný pohled na Caroline Wozniackou

Brněnská rodačka přitom zažila hodně rozporuplnou sezonu. Ve dvouhře klesla z elitní desítky až na 62. pozici, zato ve čtyřhře po boku Bethanie Mattekové-Sandsové dobývá svět. Společně s věčně rozesmátou Američankou vyhrály grandslamové US Open, vládly i v Pekingu i Wu-chanu.

A tak má devětadvacetiletá česká tenistka nárok na zasloužený odpočinek. Ten si užívá v Karibiku na Panenských ostrovech. Fanoušky zásobuje nejen sexy fotkami, ale i videi, kde po pláži běhá s ploutvemi či hází na basketbalový koš.

Dánská kráska září i na pláži

To dánská tenistka Caroline Wozniacká po rozchodu s českým koučem Davidem Kotyzou zažila fantastický závěr sezony, díky kterému se vyšvihla z tenisového suterénu na výbornou devatenáctkou příčku. A že to hráčce s polskými kořeny zatraceně sluší, o tom není vůbec sporu.

Dokázala to na snímcích z dovolené, kde ukázala své sexy tělo při hraní golfu i dalších aktivitách v tropickém ráji. Bývalá světová jednička holduje kromě tenisu i maratonu a na jejím vysportovaném těle je to znát.

Wozniacká patří k nejkrásnějším tenistkám na okruhu

A co čerstvá šampionka z Turnaje mistryň a slovenská hrdinka Dominika Cibulková? Ta si spolu se svým manželem užívá chvíle zaslouženého odpočinku na Maledivách a své příznivce dohání k šílenství jednou sexy fotkou za druhou. Včera večer jsem se nemohla cítit víc sexy,“ napsala ke snímku, na němž je v šatech tělové barvy, u nichž je patrné, že podprsenku ani kalhotky nesnesou.

To Serena Williamsová čas neztrácí. Ve svých 35 letech dobře ví, že musí přípravě na možná svoji poslední sezonu věnovat maximum. A tak místo užívání na prosluněných plážích už dře v posilovně. "Nová sezona tady bude už brzo,“ připomněla s 22 grandslamovými tituly možná nejúspěšnější tenistka historie.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze