VIP Sport

30. listopadu 2016 • 21:00

Otec spáchal sebevraždu, přítele jí málem zavřeli. Co nevíte o mlátičce Rondě?

Autor:
 • Hvězda ultimátních soubojů Ronda Rouseyová Hvězda ultimátních soubojů Ronda RouseyováFOTO:

  Před rokem utrpěla šokující porážku a jako by se spolu s ní zachvěl celý svět ultimátních souboů. Bojovnice Ronda Rouseyová (29) se teď chystá znovu vstoupit do oktagonu, koncem prosince chce získat svou slávu zpět. Doma ve Spojených státech je neuvěřitelně populární, přesto se pořád najde dost věcí, které nejsou tak známé. Věděli jste, že než se z ní stala skvěle placená celebrita, musela brát celou řadu mizerně placených prací?

 • Je první Američankou, která získala olympijskou medaili v judu

  Ronda Rouseyová byla první americkou judistkou, která získala medaili na olympiádě.Ronda Rouseyová byla první americkou judistkou, která získala medaili na olympiádě.

  Rondina matka Ann-Maria Burnsová je mistryní světa v judu z roku 1984. Ronda startovala na olympiádě v Aténách, kde ale vypadla v prvním kole. Za čtyři roky v Pekingu 2008 už vybojovala bronz. Jako první americká judistka v historii.

 • První „plavková“ bojovnice

  Je to Ronda Rousey! Její identitu na sexy snímku prozradilo tetování na zápěstí.Je to Ronda Rousey! Její identitu na sexy snímku prozradilo tetování na zápěstí.

  Je první bojovnicí MMA, která se objevila v proslulé plavkové edici magazínu Sports Illustrated. Ještě předtím byla součástí série „Body Issue“ magazínu ESPN.

 • Do čtyř let nepromluvila

  Ronda Rouseyová při vážení v MelbourneRonda Rouseyová při vážení v Melbourne

  Její příchod na svět byl tak trochu horor. Ronda se narodila s pupeční šňůrou omotanou kolem krku, nedostávalo se jí kyslíku a museli ji křísit. V důsledku toho do čtyř let vůbec nemluvila. Pomohly až roky logopedického cvičení

 • Její otec zemřel, když jí bylo osm

  Bojovnice MMA Ronda Rouseyová ztratila otce, když jí bylo pouhých osm let. Ron Rousey spáchal sebevraždu.Bojovnice MMA Ronda Rouseyová ztratila otce, když jí bylo pouhých osm let. Ron Rousey spáchal sebevraždu.

  Životní tragédie se jí rozhodně nevyhýbaly. Když byla malá, její otec Ron narazil do sněhové závěje a zlomil si páteř. Operace mnoho nevyřešila, lékaři mu sdělili, že zůstane ochrnutý a bude už napořád potřebovat plicní ventilaci. Ron trpěl velkými bolestmi a neutěšené vyhlídky se rozhodl vyřešit sebevraždou. Otcovo neštěstí přimělo Rondu k předsvědčení, že člověk si má užívat každého dne.

 • V šestnácti trpěla bulimií

  Jsem připravená tě rychle zničit! Výraz Rondy Rouseyové hovoří jasně.Jsem připravená tě rychle zničit! Výraz Rondy Rouseyové hovoří jasně.

  Už jako hodně mladá měla našlápnuto ke skvělé kariéře, jenže to s sebou neslo velký tlak. Největším strašákem pro Rondu bylo „dělat váhu“ před souboji. Měla problém přijmout svoje tělo, připadala si tlustá a příliš svalnatá, a to ji dovedlo až k bulimii.  

 • Je první ženou v historii UFC

  Ronda Rouseyová to umí v ringu pořádně rozbalitRonda Rouseyová to umí v ringu pořádně rozbalit

  Prezident UFC Dana White vždycky prohlašoval, že v jeho organizaci nikdy nebude bojovat žádná žena. Naštěstí pak změnil názor a v roce 2012 podepsal smlouvu s Rondou Rouseyovou. Bohatě se mu to vyplatilo, Ronda a její následovnice přivedly novou vlnu fanoušků a tím i hodně peněz.

 • Miluje kuřecí křidélka

  Ronda Rousey je velmi atraktivníRonda Rousey je velmi atraktivní

  Jako judistka bývala vegankou, později se to ale výrazně změnilo. V jednom rozhovoru Rouseyová prozradila, že miluje kuřecí křidéka a prý jich dokáže spořádat na posezení až 60. No, až jednou skončí se zápasy v kleci, mohla by se klidně věnovat závodům v pojídání.

 • Se Sylvesterem Stallonem jsou kamarádi

  Ronda Rouseyová a Sylvester Stallone.Ronda Rouseyová a Sylvester Stallone.

  S populárním představitelem Rockyho se potkala v roce 2013 při natáčení akčního filmu Postradatelní 3. Tehdy ještě nebyla zdaleka tak známá jako dnes a Stallone mohl snadno sáhnout po někom slavnějším, ale tušil v ní potenciál. Od té doby se přátelí.

 • Nemívala štěstí na chlapy

  Ronda Rousey na vyhlášení cen televize ESPNRonda Rousey na vyhlášení cen televize ESPN

  Ve své knize Můj boj, tvůj boj prozradila, že její vztahy nebývaly zrovna idylické. Její první kluk ji podváděl, ten příští byl závislý na drogách a skončilo to tím, že jí ukradl auto. A ten další? Proslavil se hlavně tím, že zveřejnil snímky nahé Rondy, které pořídil, když spala.

 • Jejího současného málem zavřeli

  Bojovnice MMA Ronda Rouseyová a její přítel Travis Brawne.Bojovnice MMA Ronda Rouseyová a její přítel Travis Brawne.

  Její aktuální přítel Travis Browne byl ženatý s fitness modelkou Jennou Webbovou, která ho po třech letech manželství obvinila z domácího násilí. Webová zveřejnila na Instagramu fotky modřin a ran, které jí měl manžel způsobit. Nakonec to dobře dopadlo: Brawne byl obvinění zproštěn a začátkem roku se šťastně rozvedl. 

 Klasická verze
Mobilní verze