VIP Sport

29. ledna 2017 • 16:50

Porval se snad? Německý kouč Löw má na nose podezřelý šrám

Autor: pv

Kromě úspěchů na fotbalových šampionátech proslavilo trenéra německé fotbalové reprezentace Joachima Löwa i jeho nechutná představení. V minulosti byl kouč několikrát nachytán televizními kamerami, jak se šťourá v nose nebo se škrábe v rozkroku či na zadku. Nyní Löw opět poutá pozornost a to velkým šrámem na nose. Co se mu stalo?Löw trávil během ledna dovolenou na Floridě, kde si užíval na pláži a relaxoval. Fotografové ho několikrát zachytili, jak si to štráduje po pláži bez trička a chytá bronz. Momentálně už je zpátky v Německu a bedlivě sleduje hráče, které povolá do reprezentace.

Na stadionu v Lipsku byl spatřen se šrámem na nose a vyvolalo to otázky, co se mu vlastně stalo. Popral se snad? Údajně měl narazit do prosklených dveří a nepěkně se zranit. Muselo to být hodně bolestivé.

Zamyšlený Jogi Löw při setkání s novináři před zápasem s Českem
Zamyšlený Jogi Löw při setkání s novináři před zápasem s Českem

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud