VIP Sport

10. března 2017 • 11:20

Šílená sázka na fotbalovou Ligu mistrů. Za 42 korun vyhrál šťastlivec 2,7 milionu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to asi největší šťastlivec na světě. Německý sázkař se nebál vsadit na přesné výsledky tří zápasů Ligy mistrů. A šlo o hodně bláznivé tipy, kterým možná ani sám nevěřil. Vždyť za tiket zaplatil pouhých 1,58 eur (42 korun). Nakonec z toho byla neuvěřitelná výhra 99 540 eur (2,7 milionu korun)!Pětapadesátiletý Němec ze spolkové země Šlesvicko-Holštýnska zažil ve středu v noci infarktový moment během závěru utkání Barcelony s Paris S.-G. Sázkař měl totiž vsazený tiket na přesné výsledky tří utkání Ligy mistrů. V úterý mu vyšel tip, že Bayern porazí Arsenal 5:1 a Real Madrid pokoří Neapol 3:1.

Vítězný tiket na 2,7 milionu korun. Kdo z vás by ještě před pár dny věřil, že vyjde?Vítězný tiket na 2,7 milionu korun. Kdo z vás by ještě před pár dny věřil, že vyjde?
Největší šílenost měl ale vsazenou na středu. Barcelona podle něj obrátí nepříznivé skóre z prvního zápasu (0:4) a nakonec postoupí přes PSG výhrou 6:1. Celkově se tak kurz na tiketu vyšplhal na 1:63 000!

Němec vsadil pouhých 1,58 eur a hned po podání sázenky si říkal, že ty drobné stejně vyhodil do kanálu. Nakonec ale díky odvážnému tipu vyhrál 99 540 eur (2,7 milionu korun)!

Obránce PSG Marquinhos se lehce dotkl Luise Suáreze, ten teatrálně spadl a pískala se penalta pro Barcelonu
Obránce PSG Marquinhos se lehce dotkl Luise Suáreze, ten teatrálně spadl a pískala se penalta pro Barcelonu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze