VIP Sport

27. dubna 2017 • 05:00

Rajtoralův pohřeb bude jen rodinný. Na parte je i přítelkyně Petra!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Básníci tvrdí, že ženy jsou nejkrásnější ve svém smutku. Výrazem tváře i skutky. O Petře Hrůzkové, bývalé lásce Františka Rajtorala, a jejích vzkazech na Instagramu to platí do písmene.Přesto, že si během šestileté známosti nikdy před oltářem neřekli: „Dokud nás smrt nerozdělí.“ Přestože už dva roky nebyli spolu. Přesto, že je smrt nakonec definitivně rozdělila. Přesto, že žije s exslávistou Marcelem Gecovem.

Přesto přese všechno má okouzlující blondýnka Petra zesnulého Františka stále v srdci. Její citace verše ze slavného songu amerického písničkáře Davida Cooka: „A tak se ptám Boha, jestli je nějaký způsob, jak bych si s ním mohla vyměnit místo“ vhání slzy dojetí do očí básníkům i fotbalistům.

Že si byli Petra a František blízcí i po konci vztahu, dokazuje také fakt, že ji jeho zdrcení rodiče Eva (59) a František (60) uvedli na parte mezi pozůstalými. »Petra, přítelkyně«, stojí na něm v pravém dolním rohu, přestože už byla »jen« blízkou kamarádkou.

Hrůzková také nejspíš bude jednou z mála lidí, kteří se po boku příbuzných zúčastní pohřbu. Rajtoralovi se totiž chtějí s milovaným synem rozloučit pouze v rodinném kruhu.

Pohřeb Františka Rajtorala bude rodinnýPohřeb Františka Rajtorala bude rodinný

Nikdy nezapomeneme! Osobnosti reagují na úmrtí Františka Rajtorala

Explzeňský Rajtoral (†31) spáchal sebevraždu. Podívejte se na jeho kariéru

Sportovci jsou tlačeni do výkonů a o svých problémech mlčí, říká koučka Březinová

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze