VIP Sport

20. června 2017 • 18:00

Tohle bříško není z palačinek! Hvězdný Sagan už musel s pravdou ven

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Populární slovenský cyklista Peter Sagan (27) oznámil šťastnou novinu. Na svém facebookovém profilu zveřejnil fotografii, která prozrazuje, že jeho manželka Katka je těhotná. A že malý Sagan nebo malá Saganová tu budou už hodně brzy. „Toto asi nebude z palačinek,“ komentoval mistr světa snímek, na němž hladí vzedmuté bříško milované ženy. „Život je o lásce,“ dodal dvojnásobný mistr světa v silničním závodě. První potomek manželů by měl přijít na svět přibližně v době druhého výročí svatby. O tom, zda je paní Saganová těhotná, se na Slovensku už nějaký čas spekulovalo, zprávu se ale dařilo dlouho tajit. A teď ji tedy prozradil sám nastávající otec.

Peter Sagan prozradil, že s manželkou Katkou čekají prvního potomka.
Peter Sagan prozradil, že s manželkou Katkou čekají prvního potomka.

Ještě nedávno přitom Sagan mlžil, když v rozhovoru na kanálu YouTube mluvil o tom, že manželský život mu zatím nepřinesl žádné změny. „Manželství moc nezmění. Jediná věc, která může všechno změnit, jsou asi děti,“ řekl slavný cyklista. „Teď si ale neumím představit, jak by pak takový obyčejný den vypadal,“ dodal.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze