VIP Sport

22. června 2017 • 14:51

Kartáč od Langmajera! Sebrat mobily, seřvat kapitána, tak si v seriálu Lajna rovná kabinu

Autor:

Do role se vžil dokonale. Jiří Langmajer je hlavní postavou v novém seriálu internetové televize Obbod s názvem Lajna, kde ztvárňuje trenéra Luboše Hrouzka, který je úspěšný a na hráče tvrdý stejně jako Vladimír Růžička či Ivan Hlinka. Podívejte se na exkluzivním videu, jak Langmajer dokázal seřval celou kabinu.Z fotbalu se vrhli na hokejové prostředí. Autoři oblíbeného internetového seriálu Vyšehrad přichystali pořad i pro milovníky nejrychlejší kolektivní hry. Tentokrát se vše netočí kolem talentovaného, ale hloupého fotbalisty, jakým je Julius Lavický. Hlavní hvězdou je kouč Hrouzek v podání Jiřího Langmajera.

Seriál Lajna měl tento týden premiéru a hned od prvního dílu je jasné, že se díky vtipným dialogům divák pobaví stejně jako v případě Vyšehradu.

"Telefony všichni sem, ať mě zase nějaký chytrák netočí jako v Klášterci nad Ohří," nastaví helmu trenér Hrouzek po představení novému týmu, postěžuje si na smrad v kabině a nechá posbírat všechny mobily. Potom si hned podá kapitána týmu. Bez milosti. Podívejte se na ukázku.

Nový seriál Lajna: Podívejte se, jak Langmajer srovnal kabinu
720p 360p

První záběry z Lajny! Langmajer řádí, zlatem z Nagana mu třískají o zeď
1080p 720p 360p

Hlavní postava hokejového seriálu Lajna hlásí nástup. Trenér v podání Jiřího Langmajera
Hlavní postava hokejového seriálu Lajna hlásí nástup. Trenér v podání Jiřího Langmajera

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze