VIP Sport

22. června 2017 • 14:51

Kartáč od Langmajera! Sebrat mobily, seřvat kapitána, tak si v seriálu Lajna rovná kabinu

Autor: pv

Do role se vžil dokonale. Jiří Langmajer je hlavní postavou v novém seriálu internetové televize Obbod s názvem Lajna, kde ztvárňuje trenéra Luboše Hrouzka, který je úspěšný a na hráče tvrdý stejně jako Vladimír Růžička či Ivan Hlinka. Podívejte se na exkluzivním videu, jak Langmajer dokázal seřval celou kabinu.Z fotbalu se vrhli na hokejové prostředí. Autoři oblíbeného internetového seriálu Vyšehrad přichystali pořad i pro milovníky nejrychlejší kolektivní hry. Tentokrát se vše netočí kolem talentovaného, ale hloupého fotbalisty, jakým je Julius Lavický. Hlavní hvězdou je kouč Hrouzek v podání Jiřího Langmajera.

Seriál Lajna měl tento týden premiéru a hned od prvního dílu je jasné, že se díky vtipným dialogům divák pobaví stejně jako v případě Vyšehradu.

"Telefony všichni sem, ať mě zase nějaký chytrák netočí jako v Klášterci nad Ohří," nastaví helmu trenér Hrouzek po představení novému týmu, postěžuje si na smrad v kabině a nechá posbírat všechny mobily. Potom si hned podá kapitána týmu. Bez milosti. Podívejte se na ukázku.

Nový seriál Lajna: Podívejte se, jak Langmajer srovnal kabinu

První záběry z Lajny! Langmajer řádí, zlatem z Nagana mu třískají o zeď

Hlavní postava hokejového seriálu Lajna hlásí nástup. Trenér v podání Jiřího Langmajera
Hlavní postava hokejového seriálu Lajna hlásí nástup. Trenér v podání Jiřího Langmajera

 
Články odjinud


Články odjinud