VIP Sport

3. srpna 2017 • 14:41

Berdychová dřela v Londýně, teď se vystavuje: Odhalila se v Mexiku!

Autor: fuk
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když její miláček tenista Tomáš Berdych (31) dřel na Wimbledonu, nechtěla manželka Ester (24) zůstat pozadu. V Londýně poctivě zapracovala na postavě, a teď se tak může bez obav vystavovat v plavkách na pláži v Mexiku.Fyzickou přípravu neodbývala modelka ani v přelidněném hlavním městě Velké Británie. Naopak na sebe před zápasem své lásky navlékla červenou kombinézu a vyrazila si přímo do víru velkoměsta zaběhat. S vyladěným outfitem výrazné červené barvy byla v šedivé Anglii k nepřehlédnutí!

Jenže ještě víc zaujala nyní, kdy se výsledky své práce pochlubila na dovolené v Mexiku. Pod horkým sluncem už nebyl k zahalování důvod, krásná Ester se tak mohla nafotit jen v bikinách.

Nejen Berdychovi , ale i fanouškům na Instagramu musela při pohledu na vysportované tělo paní Berdychové spadnout čelist!

V Londýně Ester nezahálela.
V Londýně Ester nezahálela.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud