VIP Sport

11. srpna 2017 • 16:00

Přítelkyně šampiona F1 Buttona odhalila vnady. Pilot ji pak postříkal hadicí

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dal si roční pauzu od formule 1 a náramně si ji užívá. Někdejší mistr světa formule 1 z roku 2009 Jenson Button odpočívá na lodi u italských břehů a na palubě má modelku Brittny Wardovou, která v minulosti fotila například i pro Playboy. Své vnady Brittney znovu odhalila.Patří mezi poslední opravdové playboye ve formuli 1. Brit Button během kariéry vystřídal mnoho monopostů, ale i žen. Nejdéle vydržel s japonskou modelkou Jessikou Michibatou, kterou si i vzal a už už to vypadalo, že se natrvalo usadí a uklidní.

To by však nebyl Button, aby si nenašel nový objekt zájmu. Chvíli po rozvodu se po jeho boku objevila vnadná modelka Brittny Wardová, jež se může pyšnit výstavními ženskými tvary. Sexy diva se předvedla během letní dovolené na lodi u břehů Itálie, kde skočila do Středozemního moře bez vrchního dílu plavek a to byla podívaná!

Když vylezla z vln, postříkal Button svou krásnou Brittny hadicí, aby z ní smyl mořskou sůl. Pak už se spolu na zádi motorového člunu slunili a tulili se k sobě. Bude se chtít ještě Brit vrátit vůbec do formule 1 nebo jeho poslední závod byla květnová Velká cena Monaka, kdy zaskočil za pilota stáje McLaren Fernanda Alonsa ?

Button si na lodi fotil svou krásku
Button si na lodi fotil svou krásku

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud