VIP Sport

27. září 2017 • 05:00

Hokejista Vlasák přišel o stovky tisíc a kamarády: Teď už peníze nepůjčuji

Autor: ,
1080p720p360p
Vlasák v pořadu Česká ulička
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má dobré srdce, a když někdo blízký z řad jeho kamarádů potřeboval pomoci, tak neváhal ani chvíli. Bývalý hokejista Tomáš Vlasák se ale několikrát pořádně spálil, když šlo o finanční výpomoc. Známí mu pak peníze nevrátili a přišel nejen o finance, ale i přátele.Trojnásobný mistr světa Tomáš Vlasák se rozpovídal o půjčování v pořadu Česká ulička na DIGI TV. „Nebyly to žádné horentní částky, ale desítky tisíc až statisíce. Člověk pak ztratí kamarády,“ zoufal si bývalý hokejista Plzně či Slavie, který nastoupil i do deseti utkání NHL, kde si připsal gól a tři asistence.

„Teď když někdo takový přijde, že chce půjčit, tak mu říkám, ať se nezlobí, že nechci ztratit kamaráda,“ prozradil Vlasák. Moderátor Michal Hrdlička, který hokejistu zpovídal, v zápětí vyzkoušel, jestli to tak doopravdy je a prosil o půjčení pěti tisíc korun. Vlasák se smíchem odmítl. „Tolik tady teď ani nemám,“ řekl bývalý útočník.

Vlasák v pořadu Česká ulička
1080p 720p 360p

Celý rozhovor uvidíte na DIGI TV ZDE>>>

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze