VIP Sport

28. září 2017 • 15:37

Podlý útok na slovenské olympijské vítěze. Vodním slalomářům dali do lodě závaží!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle bylo velká rána pod pás. Slovenští reprezentanti ve vodním slalomu Ladislav a Peter Škantárovi zažili na mistrovství světa ve francouzském Pau šok. Pravděpodobně někdo ze soupeřů jim dal do lodě závaží, aby měli menší šanci uspět!Slovenští olympijští vítězové ve vodním slalomu v disciplíně C2 bratranci Škantárovi zjistili, že jejich sport není zrovna plný gentlemanů a férových kolegů. Po posledním tréninku před startem šampionátu zjistili, že jejich loď je o kilogram těžší.   

„Peterovi to nešlo do hlavy. Vážili jsme ji vícekrát. Na tréninku jsme zjistili, že límec na lodi je zašpiněný od lepidla a na vodě je jakási divná. Po vážení jsme našli v zadní části lodě závaží obalené epoxidem. Naštěstí jsme ho vyndali tak, abychom nepoškodili loď,“ řekl Ladislav Škantár webu čas.sk.

Otřesení slovenští reprezentanti se okamžitě obrátili na organizátory mistrovství světa. „Loď jsme měli v hale, kam měli přístup pouze závodníci. Hned jsme to oznámili předsedovi slalomářské komise Mezinárodní kanoistické federace, který zůstal v šoku. Prý se s něčím takovým ještě nesetkal. Asi někomu pořádně ležíme v žaludku,“ povzdechl si Ladislav Škantár.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze