VIP Sport

28. září 2017 • 15:37

Podlý útok na slovenské olympijské vítěze. Vodním slalomářům dali do lodě závaží!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle bylo velká rána pod pás. Slovenští reprezentanti ve vodním slalomu Ladislav a Peter Škantárovi zažili na mistrovství světa ve francouzském Pau šok. Pravděpodobně někdo ze soupeřů jim dal do lodě závaží, aby měli menší šanci uspět!Slovenští olympijští vítězové ve vodním slalomu v disciplíně C2 bratranci Škantárovi zjistili, že jejich sport není zrovna plný gentlemanů a férových kolegů. Po posledním tréninku před startem šampionátu zjistili, že jejich loď je o kilogram těžší.   

„Peterovi to nešlo do hlavy. Vážili jsme ji vícekrát. Na tréninku jsme zjistili, že límec na lodi je zašpiněný od lepidla a na vodě je jakási divná. Po vážení jsme našli v zadní části lodě závaží obalené epoxidem. Naštěstí jsme ho vyndali tak, abychom nepoškodili loď,“ řekl Ladislav Škantár webu čas.sk.

Otřesení slovenští reprezentanti se okamžitě obrátili na organizátory mistrovství světa. „Loď jsme měli v hale, kam měli přístup pouze závodníci. Hned jsme to oznámili předsedovi slalomářské komise Mezinárodní kanoistické federace, který zůstal v šoku. Prý se s něčím takovým ještě nesetkal. Asi někomu pořádně ležíme v žaludku,“ povzdechl si Ladislav Škantár.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze