VIP Sport

22. října 2017 • 14:15

Tenistka Cibulková neví, co s penězi: Její vášeň z nakupování překročila meze!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje, když je v obležení regálů a může si pořídit, co vidí. Peněz má, že by je mohla rozdávat, ale tentokrát slovenská tenistka Dominika Cibulková (28) trochu přestřelila! Koupila si totiž byt pod svým bytem, z něhož si chce udělat šatnu…Jen tak pro představu: Co byste udělali s balíkem zhruba 257 milionů korun? Je toho hodně, co by si člověk mohl pořídit. Asi tak nějak uvažuje slovenská kráska, které už ale nestačí chodit po obchodech.

Televizi JOJ prozradila, že si pořídila byt pod svým současným bytem. A důvod, proč si novou nemovitost pořídila, je poněkud bláznivý!

„Konečně jsme koupili spodní byt. Budu tam mít šatník se speciálními světelnými efekty,“ pochlubila se zhýralými choutkami a fanouškům vzkázala. „Už nebudou žádné fotky z výtahu, teď je pořídím v šatníku. Nemějte strach, nebudu z bytu dělat dětský pokojíček,“ uklidnila všechny fanoušky, kteří si mysleli, že se chystá na mateřskou dovolenou.

Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?
Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze