VIP Sport

22. října 2017 • 14:15

Tenistka Cibulková neví, co s penězi: Její vášeň z nakupování překročila meze!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje, když je v obležení regálů a může si pořídit, co vidí. Peněz má, že by je mohla rozdávat, ale tentokrát slovenská tenistka Dominika Cibulková (28) trochu přestřelila! Koupila si totiž byt pod svým bytem, z něhož si chce udělat šatnu…Jen tak pro představu: Co byste udělali s balíkem zhruba 257 milionů korun? Je toho hodně, co by si člověk mohl pořídit. Asi tak nějak uvažuje slovenská kráska, které už ale nestačí chodit po obchodech.

Televizi JOJ prozradila, že si pořídila byt pod svým současným bytem. A důvod, proč si novou nemovitost pořídila, je poněkud bláznivý!

„Konečně jsme koupili spodní byt. Budu tam mít šatník se speciálními světelnými efekty,“ pochlubila se zhýralými choutkami a fanouškům vzkázala. „Už nebudou žádné fotky z výtahu, teď je pořídím v šatníku. Nemějte strach, nebudu z bytu dělat dětský pokojíček,“ uklidnila všechny fanoušky, kteří si mysleli, že se chystá na mateřskou dovolenou.

Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?
Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud