VIP Sport

22. října 2017 • 14:15

Tenistka Cibulková neví, co s penězi: Její vášeň z nakupování překročila meze!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje, když je v obležení regálů a může si pořídit, co vidí. Peněz má, že by je mohla rozdávat, ale tentokrát slovenská tenistka Dominika Cibulková (28) trochu přestřelila! Koupila si totiž byt pod svým bytem, z něhož si chce udělat šatnu…Jen tak pro představu: Co byste udělali s balíkem zhruba 257 milionů korun? Je toho hodně, co by si člověk mohl pořídit. Asi tak nějak uvažuje slovenská kráska, které už ale nestačí chodit po obchodech.

Televizi JOJ prozradila, že si pořídila byt pod svým současným bytem. A důvod, proč si novou nemovitost pořídila, je poněkud bláznivý!

„Konečně jsme koupili spodní byt. Budu tam mít šatník se speciálními světelnými efekty,“ pochlubila se zhýralými choutkami a fanouškům vzkázala. „Už nebudou žádné fotky z výtahu, teď je pořídím v šatníku. Nemějte strach, nebudu z bytu dělat dětský pokojíček,“ uklidnila všechny fanoušky, kteří si mysleli, že se chystá na mateřskou dovolenou.

Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?
Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze