VIP Sport

22. října 2017 • 14:15

Tenistka Cibulková neví, co s penězi: Její vášeň z nakupování překročila meze!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Miluje, když je v obležení regálů a může si pořídit, co vidí. Peněz má, že by je mohla rozdávat, ale tentokrát slovenská tenistka Dominika Cibulková (28) trochu přestřelila! Koupila si totiž byt pod svým bytem, z něhož si chce udělat šatnu…Jen tak pro představu: Co byste udělali s balíkem zhruba 257 milionů korun? Je toho hodně, co by si člověk mohl pořídit. Asi tak nějak uvažuje slovenská kráska, které už ale nestačí chodit po obchodech.

Televizi JOJ prozradila, že si pořídila byt pod svým současným bytem. A důvod, proč si novou nemovitost pořídila, je poněkud bláznivý!

„Konečně jsme koupili spodní byt. Budu tam mít šatník se speciálními světelnými efekty,“ pochlubila se zhýralými choutkami a fanouškům vzkázala. „Už nebudou žádné fotky z výtahu, teď je pořídím v šatníku. Nemějte strach, nebudu z bytu dělat dětský pokojíček,“ uklidnila všechny fanoušky, kteří si mysleli, že se chystá na mateřskou dovolenou.

Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?
Na co je krásnější pohled? Na Dominiku nebo formuli?

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud