VIP Sport

10. listopadu 2017 • 14:00

Přirozená krása! Žokejky odhodily stud, nahé focení opepřily bičíky

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejkrásnější pohled na svět je prý z hřbetu koně. Krásně se dívá ale i na britské žokejky, které se svlékly donaha pro charitativní kalendář, aby pomohly zraněným kolegyním a kolegům. Už jen pouhé odhalené snímky žokeje určitě povzbudí. A nejen je.Sex a nahota nejlépe prodávají. Právě proto britské žokejky vsadily na svá obnažená těla a postavily se před objektiv fotografa Davida Simpsona. „Užily jsme si u toho velkou srandu. Věříme, že to bude jeden z nejprodávanějších kalendářů,“ přeje si žokejka Leanda Tickleová, která společně se svými kolegyněmi nafotila přes tisíc snímků.

Žokejky se fotily nahé i ve stáji
Žokejky se fotily nahé i ve stáji

Společně pak vybraly pouze 13 nejlepších fotek pro charitativní kalendář. Pověsit si ho můžete doma, pokud za něj zaplatíte 10 liber (290 korun). „Veškerý výtěžek půjde pro Fond zraněných žokejů, který byl založen v roce 1964. Nikdo z nás si nepřeje, abychom ho někdy využily, ale přispějeme do něj a pomůžeme našim kolegyním a kolegům, kteří to nejvíce potřebují,“ upřesňuje Tickleová.

Ta byla jednou z řady žen, jenž si oblékly pouze rajtky a šly se fotit do stájí či při jízdě na koni. Někdy to trochu i zabolelo, když se žokejky z legrace vzájemně mrskaly bičíky po obnažených pozadích.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze