VIP Sport

12. listopadu 2017 • 20:20

Hvězda Cibulková nepřestává udivovat: Na Maledivách ukázala mušličku!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ukázat mušličku, nafotit sexy fotky a užít si dovolenou. Takové plány si na Maledivách vytyčila slovenská tenistka Dominika Cibulková (28) a dokonale je plní. Stojí za to ji sledovat, nikdy nevíte, čím vás překvapí!Letošní sezonu Cibulková ukončila na 26. místě světového žebříčku, vydělala v ní 31 milionů korun, takže luxusní dovolená v exotickém ráji byla povinností. A kam jinam zamířit než na Maledivy!

Cibulková se ráda fotí na sociální sítě.
Cibulková se ráda fotí na sociální sítě.

Teploty kolem 30 stupňů, na tomhle překrásném místě toho na sebe moc nepotřebujete. Dominika, v dobrém slova smyslu sexy exhibicionistka, ráda ukáže svým fanouškům svoji dokonalou postavu. Tentokrát se na plážích s bílým pískem pochlubila ještě něčím jiným. Mušličkou!

Hrála si s ní na pláži, držela ji v ruce a byla z toho tak rozhicovaná, že se musela pochlubit svým followerům na sociálních sítích. Uznejte, kdo by takovou mušličku nechtěl…

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud