VIP Sport

12. listopadu 2017 • 20:20

Hvězda Cibulková nepřestává udivovat: Na Maledivách ukázala mušličku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ukázat mušličku, nafotit sexy fotky a užít si dovolenou. Takové plány si na Maledivách vytyčila slovenská tenistka Dominika Cibulková (28) a dokonale je plní. Stojí za to ji sledovat, nikdy nevíte, čím vás překvapí!Letošní sezonu Cibulková ukončila na 26. místě světového žebříčku, vydělala v ní 31 milionů korun, takže luxusní dovolená v exotickém ráji byla povinností. A kam jinam zamířit než na Maledivy!

Cibulková se ráda fotí na sociální sítě.
Cibulková se ráda fotí na sociální sítě.

Teploty kolem 30 stupňů, na tomhle překrásném místě toho na sebe moc nepotřebujete. Dominika, v dobrém slova smyslu sexy exhibicionistka, ráda ukáže svým fanouškům svoji dokonalou postavu. Tentokrát se na plážích s bílým pískem pochlubila ještě něčím jiným. Mušličkou!

Hrála si s ní na pláži, držela ji v ruce a byla z toho tak rozhicovaná, že se musela pochlubit svým followerům na sociálních sítích. Uznejte, kdo by takovou mušličku nechtěl…

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze