VIP Sport

18. listopadu 2017 • 05:00

Exmanželé Štěpánek a Vaidišová a další důkaz lásky: Už ji objímá!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Žádné další zatloukání už nemá smysl, je to hotová věc. Tenisový »důchodce« Radek Štěpánek (38) se sám pochlubil fotkou, jak u moře láskyplně objímá Nicole Vaidišovou (28). Ano, se svojí exmanželkou opět tvoří pár!Bolestný konec kariéry potřeboval vydýchat. „Na pár dnů zmizím si odpočinout. Budu mít čas přemýšlet, jak dál,“ avizoval daviscupový hrdina poté, co v úterý oficiálně sekl se svojí úspěšnou kariérou.

Ten samý den jeho exmanželka zveřejnila fotku, jak si balí kufr a vyráží za exotikou do Emirátů. Náhoda? Ne, ti musí letět spolu!

A po třech dnech nabídl sám Radek přes sociální sítě důkaz, že jejich nedávné laškování na fotbalové Spartě, o kterém Blesk informoval, »něco« znamenalo.

Oba stojí v Abú Zabí v moři a tulí se k sobě...

„Všechno už bylo napsáno, není co dodat,“ reagoval Štěpánek na dotaz Blesku, zda jsou s Vaidišovou opravdu spolu. Radku, konec mlžení, tomuhle se přece říká láska!

Je to láska! Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek se mazlí na dovolené v Emirátech.
Je to láska! Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek se mazlí na dovolené v Emirátech.

Štěpánek o konci kariéry: Nastal den, kdy jsem se probudil a ucítil, že už to nejde
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze