VIP Sport

18. listopadu 2017 • 05:00

Exmanželé Štěpánek a Vaidišová a další důkaz lásky: Už ji objímá!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Žádné další zatloukání už nemá smysl, je to hotová věc. Tenisový »důchodce« Radek Štěpánek (38) se sám pochlubil fotkou, jak u moře láskyplně objímá Nicole Vaidišovou (28). Ano, se svojí exmanželkou opět tvoří pár!Bolestný konec kariéry potřeboval vydýchat. „Na pár dnů zmizím si odpočinout. Budu mít čas přemýšlet, jak dál,“ avizoval daviscupový hrdina poté, co v úterý oficiálně sekl se svojí úspěšnou kariérou.

Ten samý den jeho exmanželka zveřejnila fotku, jak si balí kufr a vyráží za exotikou do Emirátů. Náhoda? Ne, ti musí letět spolu!

A po třech dnech nabídl sám Radek přes sociální sítě důkaz, že jejich nedávné laškování na fotbalové Spartě, o kterém Blesk informoval, »něco« znamenalo.

Oba stojí v Abú Zabí v moři a tulí se k sobě...

„Všechno už bylo napsáno, není co dodat,“ reagoval Štěpánek na dotaz Blesku, zda jsou s Vaidišovou opravdu spolu. Radku, konec mlžení, tomuhle se přece říká láska!

Je to láska! Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek se mazlí na dovolené v Emirátech.
Je to láska! Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek se mazlí na dovolené v Emirátech.

Štěpánek o konci kariéry: Nastal den, kdy jsem se probudil a ucítil, že už to nejde
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud