VIP Sport

10. prosince 2017 • 05:00

Exhibice hvězdy Plíškové: Odhalila tajemství tenisové sukýnky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Karolína Plíšková se v pátek představila na exhibici při otevření nové tenisové haly v pražském Motole. Po boku legendárního fotbalového reprezentanta Jana Kollera předvedla nejen své tenisové umění, ale i to, jak funguje tenisová sukýnka...To by byl olympijský mix jedna báseň! „Je fakt dobrej! Přiznám se, že jsem od něj čekala mnohem horší výkon,“ řekla pro Sport.cz poté, co společně s Janem Kollerem porazili pár Patrik Berger, Bohdan Ulihrach 6:3.

Karolína Plíšková zvolila růžovou sukýnku...
Karolína Plíšková zvolila růžovou sukýnku...

„Pro mě je teď tenis sportem číslo jedna, chytlo mě to a chodím trénovat, účastním se i amatérských turnajů. Nastoupit vedle Karolíny byl báječný zážitek, člověk vidí, jak to může být »jednoduché «,“ chválil ji »Dino«.

Plíšková je na vrcholu fyzické přípravy a vlastně se pomalu vrací do tenisového kolotoče. „Vánoce letos budou takové zběsilé, ale neprožívám to. Stromeček už mám týden, udělám si to o čtyři dny dřív a nevadí mi to,“ řekla vítězka devíti turnajů WTA. Na Štědrý den totiž bude na exhibici v Thajsku, kam letí 21. prosince.

Unikátní čtyřhra: Plíšková s Kollerem porazili pár Ulihrach - Berger
720p 360p

Plíšková o přípravě: Makala jsem hlavně na kondici, hodně jsem naběhala
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze