VIP Sport

10. prosince 2017 • 05:00

Exhibice hvězdy Plíškové: Odhalila tajemství tenisové sukýnky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Karolína Plíšková se v pátek představila na exhibici při otevření nové tenisové haly v pražském Motole. Po boku legendárního fotbalového reprezentanta Jana Kollera předvedla nejen své tenisové umění, ale i to, jak funguje tenisová sukýnka...To by byl olympijský mix jedna báseň! „Je fakt dobrej! Přiznám se, že jsem od něj čekala mnohem horší výkon,“ řekla pro Sport.cz poté, co společně s Janem Kollerem porazili pár Patrik Berger, Bohdan Ulihrach 6:3.

Karolína Plíšková zvolila růžovou sukýnku...
Karolína Plíšková zvolila růžovou sukýnku...

„Pro mě je teď tenis sportem číslo jedna, chytlo mě to a chodím trénovat, účastním se i amatérských turnajů. Nastoupit vedle Karolíny byl báječný zážitek, člověk vidí, jak to může být »jednoduché «,“ chválil ji »Dino«.

Plíšková je na vrcholu fyzické přípravy a vlastně se pomalu vrací do tenisového kolotoče. „Vánoce letos budou takové zběsilé, ale neprožívám to. Stromeček už mám týden, udělám si to o čtyři dny dřív a nevadí mi to,“ řekla vítězka devíti turnajů WTA. Na Štědrý den totiž bude na exhibici v Thajsku, kam letí 21. prosince.

Unikátní čtyřhra: Plíšková s Kollerem porazili pár Ulihrach - Berger
720p 360p

Plíšková o přípravě: Makala jsem hlavně na kondici, hodně jsem naběhala
720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze