VIP Sport

3. ledna 2018 • 14:42

Uniklo ze silvestrovského dění: Koukalová se chystá oznámit novinu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Marodí a nezávodí. Mohla by se tak klidně flákat a poslední den v roce propařit. Ale biatlonistka Gabriela Koukalová (27) je »profík« každým coulem. Na Silvestra tedy žádná pařba, ale spánek!Vychechtaná vyběhla společně s manželem Petrem na Nový rok k prvnímu letošnímu tréninku. „Sice jsme už čtvrtý rok po sobě prospali silvestrovskou půlnoc, ale o to víc energie jsme měli ráno a do roku 2018 jsme vtrhli naplno! Na tréninku už to taková paráda nebyla, ale dobrá nálada vydržela,“ poslala přes sociální sítě vzkaz fanouškům.

Ti by stejně ale raději slyšeli zprávu, kdy už zase obuje závodní lyže, nabije flintu a vyrazí k ostrému závodu. Do německého Oberhofu, kde se bude od zítřka soupeřit ve Světovém poháru, Koukalová zase nevyjede. Pořád jí trápí bolavá lýtka.

Všichni netrpělivě vyhlíží polovinu ledna. To by měla česká biatlonová hvězda oznámit, jak to nakonec dopadne s celou olympijskou sezonou. Čas ubíhá rychle. Hry v Koreji začnou už 9. února. 

I proto její přání do nového roku vyznívá (hlavně pro ni samotnou) hodně hořce. „Přejeme všem, aby nejen všechna vaše rána nového roku byla plná elánu.. a pevné zdraví především.“

Gabriela s Petrem se na silvestra převlékli do kostýmů.
Gabriela s Petrem se na silvestra převlékli do kostýmů.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze