VIP Sport

3. ledna 2018 • 14:42

Uniklo ze silvestrovského dění: Koukalová se chystá oznámit novinu!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Marodí a nezávodí. Mohla by se tak klidně flákat a poslední den v roce propařit. Ale biatlonistka Gabriela Koukalová (27) je »profík« každým coulem. Na Silvestra tedy žádná pařba, ale spánek!Vychechtaná vyběhla společně s manželem Petrem na Nový rok k prvnímu letošnímu tréninku. „Sice jsme už čtvrtý rok po sobě prospali silvestrovskou půlnoc, ale o to víc energie jsme měli ráno a do roku 2018 jsme vtrhli naplno! Na tréninku už to taková paráda nebyla, ale dobrá nálada vydržela,“ poslala přes sociální sítě vzkaz fanouškům.

Ti by stejně ale raději slyšeli zprávu, kdy už zase obuje závodní lyže, nabije flintu a vyrazí k ostrému závodu. Do německého Oberhofu, kde se bude od zítřka soupeřit ve Světovém poháru, Koukalová zase nevyjede. Pořád jí trápí bolavá lýtka.

Všichni netrpělivě vyhlíží polovinu ledna. To by měla česká biatlonová hvězda oznámit, jak to nakonec dopadne s celou olympijskou sezonou. Čas ubíhá rychle. Hry v Koreji začnou už 9. února. 

I proto její přání do nového roku vyznívá (hlavně pro ni samotnou) hodně hořce. „Přejeme všem, aby nejen všechna vaše rána nového roku byla plná elánu.. a pevné zdraví především.“

Gabriela s Petrem se na silvestra převlékli do kostýmů.
Gabriela s Petrem se na silvestra převlékli do kostýmů.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud