VIP Sport

10. ledna 2018 • 12:26

Zuřivá hádka viceprezidenta Juventusu! Zloději, řvali nejdřív na Nedvěda

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Juventus vyhrál víkendový mač Serie A v Cagliari 1:0. Řeklo by se: No a co? Tak si favorit holt dojel pro tři body na Sardinii... kdyby se tam nestrhla příšerná mela.Vytočení domácí fans totiž řvali na hráče a činovníky vítězů: „Zloději,“ kvůli neodpískané penaltě za faul Bernadeschiho ve vápně. Do varu se po duelu dostal i viceprezident turínského klubu Pavel Nedvěd (45) přezdívaný pro své občasné nervy na pochodu »Furia Ceca«.

„V tunelu vypukla zuřivá hádka mezi Nedvědem a legendou Cagliari Danielem Contim. Trenér Cagliari Diego Lopez v zlosti rozbil dveře šatny,“ popisují hororové scény italská média.

Pavel Nedvěd se po ukončení profesionální kariéry stal postupně ředitelem Juventusu a nyní vykonává funkci viceprezidenta
Pavel Nedvěd se po ukončení profesionální kariéry stal postupně ředitelem Juventusu a nyní vykonává funkci viceprezidenta

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze