VIP Sport

19. ledna 2018 • 15:07

Doktor, který zneužíval gymnastky, se hroutí: Už neříkejte, jak jsem vás obtěžoval!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Udělal ze života peklo desítkám dívek. Bývalý lékař gymnastické reprezentace USA Larry Nassar (54) sexuálně obtěžoval sportovkyně a nyní je kvůli tomu jako obžalovaný před soudem. Zrůdný doktor se nyní údajně psychicky hroutí, když musí poslouchat výpovědi svých obětí.Loni v prosinci byl doktor Nassar odsouzen na 60 let za přechovávání dětské pornografie. Nyní stojí znovu před soudem kvůli zneužívání amerických gymnastek.

Jeho padesát obětí ve výpovědích uvedlo, jak je tento sexuální predátor obtěžoval a co jim vše dělal během lékařského vyšetření. Nejnověji se k obvinění připojila i nejzářivější gymnastická hvězda současnosti Simone Bilesová. (Více čtěte ZDE>>>)

Nassar nyní chce další svědkyně zastavit, aby už neříkaly, jak je zneužíval. „Je to mediální cirkus. Mám strach o své duševní zdraví,“ napsal soudu z vězení Nassar. Příběhy o jeho sexuálních útocích ho prý ničí.

Žádosti obžalovaného nakonec nebylo vyhověno a jeho oběti budou dále vypovídat. Svědčit se chystá ještě dalších 50 gymnastek, které obtěžoval.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze