VIP Sport

26. ledna 2018 • 05:00

Rýsuje se Jágrova budoucnost. Rozehrát se na Kladně, pak návrat do Calgary?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To zní jako plán! Co nevidět by měla skončit nejistota kolem budoucnosti Jaromíra Jágra (45). A možný scénář? Český veterán si ve zbytku sezony zahraje za Kladno i za Calgary. Hokejový velikán řeší, co dál, už od Silvestra, kdy naposledy oblékl dres Plamenů. Jak dokazuje aktuální fotografie z tohoto týdne, v kabině Flames má stále svou výstroj. Momentálně je však na listině zraněných hráčů a netrénuje s týmem.

Řeč s koučem

V pondělí se »Džegr« sešel s koučem Glenem Gulutzanem. „Měli jsme opravdu docela dlouhý rozhovor,“ řekl včera trenér zpravodaji ČTK. „Stále není zcela v pořádku po potížích s kolenem a třísly. Pracuje na tom, aby byl co možná nejdříve stoprocentně zdravý, to je nyní to hlavní,“ konstatoval Gulutzan.

A přestože se v minulých týdnech nahlas hovořilo o tom, že Jágr v kanadském klubu končí a že jeho agent Petr Svoboda dostal svolení jednat s ostatními celky NHL, Gulutzan návrat č. 68 do sestavy přímo nevyloučil. „Uvidíme, co se stane, zatím je Jaromír stále mezi zraněnými hráči,“ odvětil kouč.

Tam a zpátky?

Jeho slova nahrávají zákulisním informacím, že se rýsuje následující varianta: Jágr nyní zamíří zpět do mateřského Kladna, pomůže Rytířům ve zbytku základní části 1. ligy (končí 24. února) a následně se vrátí do Calgary na finiš NHL a případné play off.

To vše samozřejmě za předpokladu, že v Kladně chytne formu a vydrží mu zdraví. „Tahle varianta je ve hře,“ říká zdroj Blesku s tím, že už dnes by v Calgary mohlo padnout zásadní sdělení…

Na rekord v počtu odehraných zápasů Jaromír Jágr už nedostihne
Na rekord v počtu odehraných zápasů Jaromír Jágr už nedostihne

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud