VIP Sport

26. března 2018 • 11:06

Fotbalisté bez nároďáku: Limbova erotika ve Špindlu, Kadlecova pohoda v Římě

Autor:

Co je lepší? Dvanáct hodin v letadle směr Čína a lekce od Suáreze s Cavanim, nebo volný víkend? Každý to má trochu jinak, ale jisté je, že fotbaloví reprezentanti, kterých se asijská kapitola z všemožných důvodů netýká, volna patřičně využili.Sparťan Václav Kadlec napsal k pohodové fotce: Španělské kroky. Aby bylo jasno, zaletěl se ohřát do Říma, kde o víkendu bylo skoro dvacet stupňů, a zapózoval u možná nejznámějšího schodiště na světě, Španělských schodů. Vašku, pokud jsi je nespočítal, je jich tam 138.

Slávisti Milan Škoda s Tomášem Necidem vyvedli své drahé polovičky v Praze. První na koncert kapely Kryštof v Kongresovém centru, druhý na přehlídku v centru. „No to je dost, že jsi mě vyvedl, táto!“ pochválila Škoďáka jeho Tereza.

David Limberský se byl nadýchat horského vzduchu ve Špindlu. Udělalo to dobře jemu i partnerce Lence, která se něžně přitulila a stihla milému i zkontrolovat poklopec, rolovat poa což na sociálních sítích h vyvolalo pár závistivých - poznámek.

Zchladili se na lanovce, když už lyže jsou fotbalistům zapovězené.

Jan Sýkora vyrazil v sobotu večer v Liberci do Home ome Credit Areny. Ta a se po hokeji, který ý se hrál v sobotu přes poledne, během tří hodin změnila na bojiště zápasníků MMA boxerů.

Odložený sparťan Lukáš Mareček to má z belgického Lokerenu, kde nyní hraje, do pařížského Disneylandu jen 333 kilometrů, tak ak toho i s rodinkou využil.

David Limberský, jeho milá Lenka a její neposlušná ruka
David Limberský, jeho milá Lenka a její neposlušná ruka

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 4. kola Fortuna ligy »

5. kolo Fortuna ligy:
Dukla - Slovácko
(pá 18:30), Liberec - Bohemians 1905 (so 17:00), Zlín - Teplice (so 17:00), Ml. Boleslav - Opava (so 17:00), Slavia - Jablonec (so 19:00), Karviná - Plzeň (ne 15:00), Sparta - Příbram (ne 18:00), Olomouc - Baník Ostrava (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze