VIP Sport

3. dubna 2018 • 17:13

Alkohol ani cigarety jí postavu nezničily: Beckerova žena a průhledné bikiny!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tahle paní už toho má hodně za sebou. A bývalá modelka a žena zkrachovalého tenisty Borise Beckera (50) v posledních měsících hodně strádá. Dostává ze spárů vodky a cigaret, přesto Lilly (41) stále vypadá fantasticky! V jednodílných plavkách se ukázala v Miami…S manželem, bývalou tenisovou světovou jedničkou, mají za sebou nejtěžší období svého vztahu. Boris totiž špatně zainvestoval a věřitelům dluží v přepočtu 1,54 miliardy korun. Musel tak vyhlásit osobní bankrot, začít rozprodávat majetek. Infarktová situace se promítla i na jeho ženě!

„Úplně jsem se spustila. Začala kouřit, cpát se a pít, místo toho, abych se o sebe lépe starala,“ kritizovala Lilly sama sebe. Tohle období už je, zdá se, za ní. Alkohol vypustila, začala cvičit, je z ní jiná žena.

Důkazem jsou poslední fotky z Miami, kde své křivky vystavila na pláži. Bílé průsvitné plavky zvolila schválně? Pravděpodobně ano, určitě je lepší v dané situaci strhnout pozornost na sebe a ne na svého zlomeného manžela.

Celkovou krizi ovšem zažehnávali v poradně! „Chodili jsme na párové terapie. Nikdy by nás nenapadlo, že naše manželství dospěje do tohoto bodu. Pětkrát do týdne jsme měli jednu hodinu sezení a pomohlo to. Bylo pro nás prospěšné slyšet názor někoho cizího a nezaujatého,“ vysvětlovala paní Beckerová. Tak snad mají to nejhorší za sebou…

Lilly se toho v Miami nebojí...
Lilly se toho v Miami nebojí...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud