VIP Sport

12. dubna 2018 • 20:13

Bomba! Bývalý kouč nároďáku Ivan Hašek chce vést Bonyho Pobřeží slonoviny

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalý předseda Hašek (54) je momentálně je momentálně na trenérském výminku, ale na práci se třese. A míří docela vysoko. Uchází se o post šéfkouče reprezentace Pobřeží slonoviny.



Jinak řečeno loví »Slony«, jak se výběru země ze západní Afriky říká, za které kope i  exsparťan Bony Wilfried (teď hraje ve Swansea City). Po krachu v kvalifikaci na letošní  MS u týmu skončil Belgičan Mark Wilmots, takže křeslo je vo volné.

Otázku: „Proč máte zájem o národní tým Pobřeží slonoviny,“ položil Haškovi server linfodrome. com.

„Znám tamní hráče, se kterými jsem pracoval v klubech. Jsem si jistý, že národní tým Pobřeží slonoviny má obrovský potenciál. Může vyhrát mistrovství Afriky a může se kvalifikovat na příští mistrovství světa,“ vysvětli »Háša« svůj zápal.

„Jsem v kontaktu s honorárním konzulem Republiky Pobřeží slonoviny. Doufám, že v budoucnu budu mít možnost mluvit s šéfy fotbalové federace, abychom se lépe poznali,“ dodal Ivan Hašek.

Ivan Hašek a jeho hlavička na turnaji internacionálů v hale Podvinný mlýn
Ivan Hašek a jeho hlavička na turnaji internacionálů v hale Podvinný mlýn

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud