VIP Sport

12. dubna 2018 • 20:13

Bomba! Bývalý kouč nároďáku Ivan Hašek chce vést Bonyho Pobřeží slonoviny

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalý předseda Hašek (54) je momentálně je momentálně na trenérském výminku, ale na práci se třese. A míří docela vysoko. Uchází se o post šéfkouče reprezentace Pobřeží slonoviny.Jinak řečeno loví »Slony«, jak se výběru země ze západní Afriky říká, za které kope i  exsparťan Bony Wilfried (teď hraje ve Swansea City). Po krachu v kvalifikaci na letošní  MS u týmu skončil Belgičan Mark Wilmots, takže křeslo je vo volné.

Otázku: „Proč máte zájem o národní tým Pobřeží slonoviny,“ položil Haškovi server linfodrome. com.

„Znám tamní hráče, se kterými jsem pracoval v klubech. Jsem si jistý, že národní tým Pobřeží slonoviny má obrovský potenciál. Může vyhrát mistrovství Afriky a může se kvalifikovat na příští mistrovství světa,“ vysvětli »Háša« svůj zápal.

„Jsem v kontaktu s honorárním konzulem Republiky Pobřeží slonoviny. Doufám, že v budoucnu budu mít možnost mluvit s šéfy fotbalové federace, abychom se lépe poznali,“ dodal Ivan Hašek.

Ivan Hašek a jeho hlavička na turnaji internacionálů v hale Podvinný mlýn
Ivan Hašek a jeho hlavička na turnaji internacionálů v hale Podvinný mlýn

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze