VIP Sport

12. dubna 2018 • 20:13

Bomba! Bývalý kouč nároďáku Ivan Hašek chce vést Bonyho Pobřeží slonoviny

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalý předseda Hašek (54) je momentálně je momentálně na trenérském výminku, ale na práci se třese. A míří docela vysoko. Uchází se o post šéfkouče reprezentace Pobřeží slonoviny.Jinak řečeno loví »Slony«, jak se výběru země ze západní Afriky říká, za které kope i  exsparťan Bony Wilfried (teď hraje ve Swansea City). Po krachu v kvalifikaci na letošní  MS u týmu skončil Belgičan Mark Wilmots, takže křeslo je vo volné.

Otázku: „Proč máte zájem o národní tým Pobřeží slonoviny,“ položil Haškovi server linfodrome. com.

„Znám tamní hráče, se kterými jsem pracoval v klubech. Jsem si jistý, že národní tým Pobřeží slonoviny má obrovský potenciál. Může vyhrát mistrovství Afriky a může se kvalifikovat na příští mistrovství světa,“ vysvětli »Háša« svůj zápal.

„Jsem v kontaktu s honorárním konzulem Republiky Pobřeží slonoviny. Doufám, že v budoucnu budu mít možnost mluvit s šéfy fotbalové federace, abychom se lépe poznali,“ dodal Ivan Hašek.

Ivan Hašek a jeho hlavička na turnaji internacionálů v hale Podvinný mlýn
Ivan Hašek a jeho hlavička na turnaji internacionálů v hale Podvinný mlýn

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud