VIP Sport

27. dubna 2018 • 18:10

Fotbalistka a slavná youtuberka Votíková plánuje velký útěk ze Slavie

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako profesionálka hraje fotbal, ale více příznivců má brankářka Slavie Barbora Votíková (21) jako youtuberka, kde její videa sleduje přes 300 tisíc fanoušků. Česká reprezentantka prozradila, jak je na tom po finanční stránce a že hodlá prchnout z Edenu.Se Slavií se dostala až do čtvrtfinále Ligy mistryň. Klub z Edenu už začíná být Votíkové pomalu malý a chtěla by nabrat směr cizina. „Plánuju tak trochu fotbalový útěk do zahraničí. Velký!“ prozradila brankářka v magazínu City Life.

„Dnes už mám pocit, že mám na to hrát i jinde. Chtěla bych si hraní v zahraničí vyzkoušet, zachytat si v prestižní lize a posunout se dál. Mít víc modřin! Kamarádi, které mám kolem YouTube, mi říkají: „Teď?!? Když to máme tak pěkné rozjeté!“. Já ale cítím, že nastal správný čas,“ řekla Votíková, která ale nehodlá se svými aktivitami na internetu končit, přestože už teď ji fotbal dobře živí.

„Od doby, co jsem přišla do Slavie, se situace hodně zlepšila. Za ty čtyři roky vnímám veliký progres i ve finančních podmínkách pro hráčky. Můžu říct, že bych se mohla fotbalem živit a nedělat k němu nic jiného. Dřív to ale neplatilo,“ zdůraznila půvabná blondýnka.

Youtuberka táhla Češky za senzací, pak chybovala: Strašně mě to mrzí
Youtuberka táhla Češky za senzací, pak chybovala: Strašně mě to mrzí

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud