VIP Sport

15. května 2018 • 13:27

Poprask na vsi slavného rodáka Nedvěda: Vrtulník »Pavel 007« letí do Skalné!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ve vísce Skalná u Chebu se chystá událost srovnatelná snad jen se zavedením střídavého elektrického proudu. Nejslavnější rodák a italský funkcionář slavného Juventusu Pavel Nedvěd (45) si za místní FK zakope I. B třídu!Panečku, to bude v sobotu 2. června dvě hodiny po poledni poprask! To budou sousedé a soupeři z Baníku Královské Poříčí B mrkat na drát, až »Grande Paolo« vystoupí z helikoptéry a jako James Bond pronese: „Jsem Nedvěd. Pavel Nedvěd.“

Za ruku přitom bude držet syna Pavlíka, který bude na place po jeho boku s ním. Italský portál Tuttosport.com k Pavlově fotce z přistání vtipně napsal: „Furia Ceca Nedvěd cestuje vrtulníkem jako agent 007.“

Coby viceprezident Juventusu Turín (smlouvu na další tři roky má na stole) totiž nejlepší český plejer všech dob tu leteckou výsadu má. Snese se mezi 1900 obyvatel obce na Karlovarsku ve stylu Seana Conneryho, Rogera Moora či Daniela Craiga.

„Fotbal si zahraju už jen tak jednou za čtrnáct dnů. Přijedu do klubu vždycky ráno a domů se vracím až večer,“ řekl Pavel Nedvěd o svém bafuňářském zápřahu u turínských »Bianconeri«.

Není čas ztrácet čas. Pavel Nedvěd se po republice přesouvá vrtulníkem.
Není čas ztrácet čas. Pavel Nedvěd se po republice přesouvá vrtulníkem.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze