VIP Sport

29. května 2018 • 21:25

Serena Williamsová šokovala Paříž "kočičím" úborem: Cítím se jako superhrdinka

Autor: ,

V hledišti to jen zahučelo, když Serena Williamsová svlékla bundu a na French Open šla podávat ve svém prvním grandslamovém utkání po narození dcery. Na centrkurtu v Paříži na sobě měla černý přiléhavý "kočičí" úbor.V podobném modelu vyhrála v roce 2002 US Open. "Tohle je verze 2.0," smála se třiadvacetinásobná grandslamová vítězka po výhře nad Kristýnou Plíškovou 7:6 a 6:4.

"Cítím se jako bojovnice. Super hrdinka. Královna z Wakandy," zmínila oblíbený komiks. "Chci si to tady užívat a uvidíme, co se stane."

Kristýnu Plíškovou překvapilo, že v podobném oblečení může Williamsová na kurt nastoupit. "Když je chladno, zakazují nám legíny. Ona má asi svoje pravidla. To je jediný, co mě zarazilo. Jinak ať si hraje klidně nahá," řekla.

Oblečení Williamsové nedokázala pořádně popsat. "Ani nevím, co to bylo. Nějaký neopren?"

Krátce po zápase Williamsová řekla, že její oblečení je i vzkaz pro všechny matky, které si prošly náročným těhotenstvím. "Složitým psychickým i fyzickým obdobím a problémy s vlastním tělem, ale mají odhodlání a věří v sebe. Beru to jako šanci spoustu žen a dětí inspirovat," vysvětlila šestatřicetiletá Williamsová.

Přiléhavé oblečení nosí i kvůli problémům, které měla po narození dcery. Potýkala se s krevními sraženinami, proto trénuje v kompresních kalhotách. "Ani nevím, kolik jsem jich (sraženin) za posledních dvanáct měsíců měla," řekla a ke "kočičímu" dresu dodala: "Je zábavný a zároveň funkční. Díky němu jsem schopná hrát bez problémů."

GALERIE: Podívejte se na netradiční šaty bývalé světové jedničky

Serena Williamsová děkuje fanouškům
Serena Williamsová děkuje fanouškům

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze