VIP Sport

7. června 2018 • 12:40

Golfistka Spilková zahodila zábrany, koupala se na Evu: Pánové to je zá… nářez!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po premiérové účasti na golfovém majoru US Open je třeba si psychicky odpočinout. Klára Spilková (23) si to vzala k srdci a zamířila na osamělý ostrov do Chorvatska, kde všechno hodila za hlavu. I věci na koupání. Pánové, je to zá… nářez!Do Alabamy, kde Kláru čekala vůbec první účast na jednom z nejatraktivnějších turnajů v sezoně, přijela s předstihem. Potrénovala, vyzkoušela hřiště Shoal Creek a těšila se na ostrý start.

Asi si představovala, že bude úspěšnější. Dvě kola za 75 úderů nechala jedinou českou reprezentantku v poli dvě rány za postupem do bojů o TOP umístění.

„Nechala jsem tam úplně všechno. Hřiště bylo náročné, nevyšlo to podle představ. Ale byl to fajn týden, jsem ráda, že jsem si mohla major zahrát. Je to pro mě obrovská zkušenost,“ vyznala se Spilková, která z USA odletěla do Chorvatska.

Na jihu Evropy si dopřála pohodičku. Na osamělém ostrově se s přítelem proplavala v moři jen tak bez oblečení, skočila do vody z pětimetrové skály a natáhla se, aby nasbírala síly do dalších turnajů. Pánové, je to zá… nářez!

Pánové, to je zá... nářez! Golfistka Spilková se vyvalila u moře.
Pánové, to je zá... nářez! Golfistka Spilková se vyvalila u moře.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze