VIP Sport

21. června 2018 • 15:03

Reprezentanti udrželi veselky pod pokličkou: Tři tajné svatby!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ty ses oženil?! ptali se překvapení spoluhráči Pavla Francouze (28), když na Zlatou hokejku dorazil »okroužkován« na prsteníčku. A bylo to tak, gólmanovi se povedlo svatbu s jeho Karolínou tajit dva týdny!„Užani nevím, kdy to bylo,“ žertoval »Francík«. „Ba ne, mám to den před narozeninami, takže 2. června. Na to nikdy nezapomenu,“ dodal už vážněji.

Nebyl to ale jediný reprezentant, který svou veselku držel pod pokličkou. „Letos ještě svatba nebude,“ pravil během hokejového šampionátu obránce Libor Šulák (24). Pak ale překvapil – v létě do toho praštil s Martinou, s níž už má dvouletého synka!

A třetím do party se stal fotbalový špílmachr Vladimír Darida (27) z Herthy Berlín. Ten si o víkendu vzal televizní reportérku Kateřinu na malebném řeckém ostrůvku Santorini!

Čeští hokejoví reprezentanti Pavel Francouz a Libor Šulák se tajně oženili. Stejně jako kapitán fotbalového nároďáku Vladimír Darida.
Čeští hokejoví reprezentanti Pavel Francouz a Libor Šulák se tajně oženili. Stejně jako kapitán fotbalového nároďáku Vladimír Darida.

Francouz o nabídce z NHL: Řekli jsme si, že na Rusko zapomenu
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud