VIP Sport

21. června 2018 • 15:03

Reprezentanti udrželi veselky pod pokličkou: Tři tajné svatby!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ty ses oženil?! ptali se překvapení spoluhráči Pavla Francouze (28), když na Zlatou hokejku dorazil »okroužkován« na prsteníčku. A bylo to tak, gólmanovi se povedlo svatbu s jeho Karolínou tajit dva týdny!„Užani nevím, kdy to bylo,“ žertoval »Francík«. „Ba ne, mám to den před narozeninami, takže 2. června. Na to nikdy nezapomenu,“ dodal už vážněji.

Nebyl to ale jediný reprezentant, který svou veselku držel pod pokličkou. „Letos ještě svatba nebude,“ pravil během hokejového šampionátu obránce Libor Šulák (24). Pak ale překvapil – v létě do toho praštil s Martinou, s níž už má dvouletého synka!

A třetím do party se stal fotbalový špílmachr Vladimír Darida (27) z Herthy Berlín. Ten si o víkendu vzal televizní reportérku Kateřinu na malebném řeckém ostrůvku Santorini!

Pavel Francouz s manželkou Karolínou.
Pavel Francouz s manželkou Karolínou.

Francouz o nabídce z NHL: Řekli jsme si, že na Rusko zapomenu
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze