VIP Sport

21. června 2018 • 15:03

Reprezentanti udrželi veselky pod pokličkou: Tři tajné svatby!

Autor: hoz
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ty ses oženil?! ptali se překvapení spoluhráči Pavla Francouze (28), když na Zlatou hokejku dorazil »okroužkován« na prsteníčku. A bylo to tak, gólmanovi se povedlo svatbu s jeho Karolínou tajit dva týdny!„Užani nevím, kdy to bylo,“ žertoval »Francík«. „Ba ne, mám to den před narozeninami, takže 2. června. Na to nikdy nezapomenu,“ dodal už vážněji.

Nebyl to ale jediný reprezentant, který svou veselku držel pod pokličkou. „Letos ještě svatba nebude,“ pravil během hokejového šampionátu obránce Libor Šulák (24). Pak ale překvapil – v létě do toho praštil s Martinou, s níž už má dvouletého synka!

A třetím do party se stal fotbalový špílmachr Vladimír Darida (27) z Herthy Berlín. Ten si o víkendu vzal televizní reportérku Kateřinu na malebném řeckém ostrůvku Santorini!

Pavel Francouz s manželkou Karolínou.
Pavel Francouz s manželkou Karolínou.

Francouz o nabídce z NHL: Řekli jsme si, že na Rusko zapomenu

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud