VIP Sport

29. června 2018 • 21:00

Exsparťan Dočkal v Americe válí: Druhého syna pojmenoval stejně jako Messi!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V Americe je blaze! Bývalý špílmachr Sparty Bořek Dočkal (29) by na zemi za velkou louží mohl pět ódy. Fotbalovou radost momentálně rozdává v zámoří, kde se mu narodil druhý potomek.Hostuje v Philadelphii z nehostinné Číny a prožil tam báječných sedm dnů. Byl zvolen nejlepším plejerem týdne v zámořské lize MLS, ale hlavně, stal se podruhé otcem!

Podruhé táta! Fotbalista Bořek Dočkal s manželkou Kamilou mají doma malého Američana Matea.
Podruhé táta! Fotbalista Bořek Dočkal s manželkou Kamilou mají doma malého Američana Matea.

Po šikulovi Samuelovi (4) mu půvabná manželka Kamila přivedla na svět dalšího svět čiperu, a protože je Mateo ve fotbalových kruzích v kurzu, jmenuje se třeba stejně jako syn argentinské megahvězdy Lionela Messiho.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze